Fotograf na svadbu, 2.5.2020, okres Stará Ľubovňa

Profilova fotka
Ahojte....áno poviete si rok 2020....ale všetkým ktorým som písala sú už obsadený.....chcela by som niečo kvalitné za rozumnú cenu nie v štýle veľa muziky za málo peňazí, ja rozumiem že všetko niečo stojí ale proste cenovo prijateľné a hlavne niekoho kto mi neodíde po 19.00 ale potiahne s nami aspon do 1dnej ráno......
Odpovedať
Profilova fotka
@semota ja som este volny. Zostavam do 1h vzdy. Nahliadnite na moj web.
Odpovedať
Profilova fotka
@semota Dobry den, tento termin mam volny. Nahliadnite na moj web. Ak Vas oslovi moja tvorba, nevahajte ma kontaktovat. Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@semota ;-) voľné
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím. Termín mám voľný :) moje portfólio nájdete na profile / webe / instagrame (fotolorincik.eu). V prípade záujmu rád poskytnem ďalšie informácie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@semota ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa vam budu pacit, velmi rad doplnim dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@semota Pekný deň, rád Vám ponúknem služby Fotografa až do polnoci :-) Ukážka je z Červeného Kláštora .Viac info i na mojom webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@semota Dobrý deň prajem. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, písala som vám správu. :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@semota Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Pozrite si aj referencie na moju prácu a prístup. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Chcela by som sa velmi pekne podakovat vsetkym za ponuky, vybrali sme :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?