Fotograf na svadbu 19.10.2019 v Banskej Štiavnici

Ahojte, hľadáme fotografa na našu svadbu ktorá sa bude konať 19.10.2019 v Banskej Štiavnici. Svadobný deň by sme chceli mať nafotený celý, od príprav až po odčepčenie. Portréty by sme chceli fotiť deň pred svadbou, ak by vyšlo počasie na Sitne. Rozmýšľame aj nad kameramanom, ak máte v ponuke aj video môžte poslať kontakt aj na kameramana.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanaaug termín voľný
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanaaug Dobry den Vam zelam. Nahliadnite na moj web pre vsetky info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný a pokiaľ sa vám páči moja práca určite vám rád spravím krásne svadobné fotky ;-)
Odpovedať
Prosím vás, DJ-i mi nepíšte, DJ už máme vybratého. ďakujem Fotografov čo sa mi ozvali do správy / sem v komentároch, si spolu so snúbencom prejdeme a rozhodneme sa. Prajem pekný večer
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanaaug Dobry deň, v prípade záujmu si skúste kliknúť na moju webovú stránku, nájdete tam aj portfólio aj cenník služieb.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanaaug dobrý večer,moju ponuku nájdete v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanaaug pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanaaug Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Pozrite si aj referencie na moju prácu a prístup. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Tento termín mám voľný aj ja :) Kuknite si prosím moju tvorbu!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín mám ešte voľný, viac informácií píšem v správe, resp. môžete si ich pozrieť na mojej web stránke :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanaaug skuste si pozriet moju pracu ;) na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím. Termín mám voľný :) moje portfólio nájdete na profile / webe / instagrame. V prípade záujmu rád poskytnem ďalšie informácie :) Preposielam ponuku do správy aj s kameramanom :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj.. my budeme mat slavka cervena a kameru michala ciza.. robia spolu su zohraty a aj z bs :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozadovany termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem sme tu pre vás termín svadby máme ešte voľný ponúkame aj novoročné zľavy
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Fotograf a kameraman na svadbu - Banská Štiavnica.
Odpovedať
Dobrý večer , Termín 19.10. 2019 mám zatiaľ voľný. Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte :) Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať Lucia
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?