Fotograf na svadbu, 14.9 2019, Poltár a Lučenec

Ahojte baby.. Poznáte nejakeho dobrého fotografa v okolí Poltára? Prípadne Lučenec ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,rád Vám ponúknem svoje Foto služby, viac info i na mojej web stránke,ďakujem,Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka338
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lenka338
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka338 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dovolim si poznamku. V dnesnej dobe je uplne bezne mat fotografa aj z opacneho konca republiky, dokonca aj zo zahranicia. Osobne by som sa zameral hlavne na fotky a nie lokalitu kde fotograf byva :-) Samozrejme moze s tym byt spojene aj dodatocne naklady, ale setrit na nespravnom mieste sa nemusi oplatit a naprava nie je uz mozna. Prajem prijemne svadobne planovanie. Marek
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka338 Pekny den zelam. Dany termin mam volny a suhlasim s @fotosuchy, ze netreba sa zameriavat na miesto odkial fotograf pochadza, ale hlavne aby sa Vam pacila jeho tvorba! :) :) :) Vsetky info o mojej tvorbe a sluzbach najdete na mojom webe. Zelam vsetko dobre & be happy :)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?