Fotograf na svadbu 13.8.2016

Profilova fotka
Ahojte, hľadám fotografa za dobrú cenu, svadba je v Starej ľubovni. :-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Odporúčam Tomáša Paule, Romana Krajčoviča alebo si pozrite našu prácu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@jlfoto Môžem cenu ? Hľadám naozaj čo najlacnejšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simonross Môžem cenu ? Hľadám naozaj čo najlacnejšie ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím ľudí a zabezpečujeme svadobné služby podľa požiadaviek klientov. :-) Pôsobíme na celom Slovensku. V prípade, že máte na mňa nejaké otázky rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
odporucam nejakeho velmi lacneho studenta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sim18 odporucam vabrat jedneho z hosti, samozrejme takeho co nepije nech je aspon nieco ostre....dat mu do ruky fotak a hajdyho fotit svadbu :D Ale vazne ak to chcete co najlacnejsie radsej sa na fotografa vykaslite....osobne by som radsej nemal ziadneho ako keby mi mal niekto odovzdat domrvene fotky...V kazdom pripade vela stastia aby ste nasli a aby ste boli aj spokojna a hlavne aby sme tu po vasej svadbe zasa necitali ze je nejaka nevesta nahnevana ze jej fotograf dal strasne fotky..... P.S: ak by ste predsalen zauvazovali opacne rad vam ponuknem aj moje sluzby :D keby nieco kludne piste :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sim18 Zdravím, Váš termín mám voľný. Ak Vás zaujme moja práca, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@sim18 možno aj po 50% zľave by som sa nedostal do vyšky vašeho budgetu na fotografa, ale skuste pozreť aspom fotky..
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den nevesta, tento termin mam zatial volny cennik mam na mojej web stranke
Odpovedať
Profilova fotka
@sim18 Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tommyfoto pošlete mi prosím do správy Váš cenník ? Dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sim18 neviem ci cenovo budem spadat do vasich poziadaviek ale cennik mate v sprave :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, skuste si prezriet moju stránku ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii. Ďakujem a pekný deň prajem Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moje portfólio, ak Vás zaujme som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Váš termín mám zatiaľ voľný. Pripájam ukážku mojej tvorby. Pre bližšie info alebo viac fotiek ma neváhajte kontaktovať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu ...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný viac info na webe v prípade záujmu a otázok ma neváhajte kontaktovať!
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, info na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?