Fotograf na svadbu 13.6.2020

Profilova fotka
Ahojte, hľadám dobrého fotografa na svadbu 13.6.2020. Chceli sme Mareka Zelinu no má plno :( hľadám fotografa ktorý navodí pri fotení dobrú atmosféru, keďže som pri fotení strnulá alebo v strese. Čiže niekto vtipný a milý by bol len plusom. Chceme fotenie od príprav po polnoc... Ďakujem za každý tip :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zabudla som doplniť - Banskobystrický kraj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 Ahoj, tento temrmín mám zatiaľ voľný. Nahliadni na môj web pre všetky info a viac mojej tvorby. Želám všetko dobré & be happy :) Kajo
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si našu web stránku, kde nájdete portfólio aj cenník :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 dobrý večer moju ponuku som Vám poslala v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Prečítajte si aj referencie od mojich klientov. Nájdete tam aj informácie o tom, ako komunikujem. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer prajem, môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Pri fotení je dobrá nálada na prvom mieste, nebojte sa žiadneho stresu budete si to užívať - veď to bude Váš najkrajší deň :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak nazriete na naše porfolio. VIDEO & FOTO služby
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň termín mám zatiaľ voľný ... posielam ponuku do IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 ahoj, pozrite si moje fotky a recenzie na mojom webe, ak sa Vám budú páčiť budem rád ak ma kontaktujete. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste pozrieť môj profil :-) Termín mám voľný ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@viki935 A čo na to admin ?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?