Menu Forum

Fotograf na rande foto nedeľa 07.09.2014

5. sep 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
niki415
15
Registrovala sa 12. marca 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 49 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
niki415
15
Registrovala sa 12. marca 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 49 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Žilina.
 Nájde sa tu fotograf na rande foto už v túto nedeľu 07.09.2014? Ďakujeeeem
5. sep 2014 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
vlado_ivan_photo
Vlado Ivan Photo
Vladimír Ivan PRO

Foto a video - Okres Martin
17

“Svadobny den je tak vynimocny, preto si zasluzi, aby vase spomienky ostali co najkrajsie zaznamenane. AK sa vam paci nasa tvorba, budeme velmi radi ak si u nas zarezervujete termin fotenia. Viac nasej prace si mozete pozriet aj na nasej web stranke www.vladoivanphoto.sk, alebo nasej FB stranke Vlado Ivan Photo. Fotime po celom Slovensku.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
vlado_ivan_photo
Vlado Ivan Photo
Vladimír Ivan PRO

17

“Svadobny den je tak vynimocny, preto si zasluzi, aby vase spomienky ostali co najkrajsie zaznamenane. AK sa vam paci nasa tvorba, budeme velmi radi ak si u nas zarezervujete termin fotenia. Viac nasej prace si mozete pozriet aj na nasej web stranke www.vladoivanphoto.sk, alebo nasej FB stranke Vlado Ivan Photo. Fotime po celom Slovensku.”
(Pred 1 rokom)

Dobry den, kde sa chcete nechat fotit? Aku mate predstavu o foteni? Co by ste povedali na rande na Strecne? emoticon
5. sep 2014 o 09:40  •  www.vladoivanphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
niki415
15
fotoportrét
fotoportrét
niki415
15
 @vlado_ivan_photo dobrý deň, uvažovali sme skôr nad Lietavským Hradom, chceli by sme len pár (15-20) upravených fotiek fotené profesionálom rezprezentatívnej povahy...
5. sep 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matejslavik
Matej Slávik | matejslavik.sk
Matej Slávik PRO

Foto a video - Okres Trenčín
12

“Dobrý deň, uvoľnil sa lukratívny septembrový termín 6.9.2014. Ak viete o niekom kto zháňa fotografa, dajte vedieť. matejslavik.sk”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
matejslavik
Matej Slávik | matejslavik.sk
Matej Slávik PRO

Foto a video - Okres Trenčín
12

“Dobrý deň, uvoľnil sa lukratívny septembrový termín 6.9.2014. Ak viete o niekom kto zháňa fotografa, dajte vedieť. matejslavik.sk”
(Pred 2 rokmi)

@niki415 Dobrý deň, termín mám voľný. Pozrite si výsledky mojej práce a pokiaľ máte záujem kontaktujte ma emoticon
5. sep 2014 o 11:34  •  www.matejslavik.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlado_ivan_photo
Vlado Ivan Photo
Vladimír Ivan PRO

17

(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
vlado_ivan_photo
Vlado Ivan Photo
Vladimír Ivan PRO

17

(Pred 1 rokom)

@niki415 Vyber miesta je samozrejme na Vas.....
5. sep 2014 o 12:36  •  www.vladoivanphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”
5. sep 2014 o 12:50 • dusanbelan
fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Ďaľšie svadobné fotografie na mojej webstránke - svadba Dominika a Michal - Púchov - http://duchovic.sk/svadba-metropolis-puchov.html”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Ďaľšie svadobné fotografie na mojej webstránke - svadba Dominika a Michal - Púchov - http://duchovic.sk/svadba-metropolis-puchov.html”
(Dnes)

@niki415 pozrite si aj moje rande fotky emoticon
5. sep 2014 o 13:52  •  www.duchovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to