Fotograf na 8.9.2018 okolie Ilavy ?

Profilova fotka
Ahojte niaky TIP na fotografa v okoli Ilavy a Trenčina, cca cena do 400E ? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Termín mám voľný. Skúste si pozrieť moje práce na mojej webovej stránke. Do IP posielam viac informácii a základný cenník. Prajem pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@hfjhvuv Dobry den, Dany termin mam volny. Mozete si pozriet moju ponuku tu, alebo na mojej web stranke - vid pod komentom. Ak Vas moja tvorba zaujme, nevahate ma kontaktovat. Dakujem a zostavam s pozdravom. Zelam pekny den.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše fotografické služby. Termín máme zatiaľ voľný, v prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@hfjhvuv vas limit sumy za svadobneho fotografa je zhruba 2/3 toho co je taky slovensky priemer za dobreho svadobneho fotografa. Vyberajte fotografa preto velmi pozorne, aby ste neboli sklamana z vysledku. Netvrdim, ze za 400e nenajdete dobreho fotografa, ale ma to svoje uskalia. Mozno vam pomoze clanok o tom na co sa zamerat pri hodnoteni fotografovej prezentacie http://marosmarkovic.sk/co-si-vsimat-...
Odpovedať
Profilova fotka
@maros_markovic mne je samozrejme ze cim lacnejsi je fotograf vo vela pripadoch su vysledne fotky zle, ale myslim ze vela ludi - neviest riesi ci sa jej praca fotografa paci alebo nie, a aj chapem ze vybavenie fotografa nieco stoji , ale nie kazdy si moze dovolit fotografa za 1000E , kapelu za 1000E a 150 ludi na svadbe ...
Odpovedať
Profilova fotka
@hfjhvuv jasne, tomu uplne rozumiem a vobec vas neodhovaram od hladania fotografa za 400e. Len som chcel upozornit na to, ze treba davat vacsi pozor pri vybere. Drzim palce, aby ste nasli spravnu kombinaciu ceny a kvality :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasnacka, ale popri hladani mam dojem ze do fotografa investujem viac penazi :D
Odpovedať
Profilova fotka
@hfjhvuv no jo, to uz tak je. uz som to viackrat pisal, ze v svadobnej fotografii viac ako inde plati, ze dostanete to za co si zaplatite. Najdete aj za 400e ale otazka je co za to dostanete (navyse v hlavnej svadobnej sezone). Nemozem tu vkladat linky, lebo admini mi to vymazu, tak ak sa chcete dozvediet preco je lacny fotograf lacny (= vyrazne pod cenou priemerneho slovenskeho profi fotografa), tak si pozrite clanky na mojom blogu - najdete lahko, maju nazvy, v ktorych sa rychlo zorientujete.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?