Fotograf na 24.09.2016 Košice

Profilova fotka
Ahojte, hľadáme fotografa na svadbu na 24.09.2016 v Košiciach na celodenné fotenie a aj fotografa na umelecké fotografie (interiér + exteriér). Prosíme o zaslanie Vašich ponúk :) Veľmi pekne Ďakujeme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @tatyanaa, budem rada, keď si pozrieš moje portfólio. Ak sa Ti zapáči, napíš! :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tatyanaa Dobry - Tento termin mam zatial volny.
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tatyanaa Dobrý deň milá nevesta. Som svadobná fotografka z Košíc s Váš termín mám zatiaľ voľný. Moju prácu i kompletný cenník nájdete na mojej web-stránke. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín zatiaľ voľný, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte! Dávid Doroš
Odpovedať
Profilova fotka
ponuka poslaná do IP ... pokiaľ máte záujem o mladý tím vždy dobre naladených a vtipných umelcov, tak sme k dispozícii dobrá nálada + kvalitne odvedená robota je u nás zárukou
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-) Nie som z Košíc, ale nie je problém pre mňa prísť kamkoľvek.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem všetkým veľmi pekne :) fotografa už máme vybratého :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje web stránky a facebook. Keď Vás moja tvorba osloví, rád Vám odpoviem na otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Fotíme po celom slovensku ak by ste mali záujem :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tatyanaa Dobry den, termin zatial mame este dostupny pre Foto (fotografa) rovanko aj Video (kameramana) staci sa vcasne ozvat . ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, prezrite si moju stranku a nevahajte sa mi ozvat. Obojstranna spokojnost, profesionalita a kreativita zarucena ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, ak hladate umeleckeho fotografa tak si skuste pozriet moju pracu samozrejme to iste plati pre cely den, komplet svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný viac info na webe, v prípade záujmu a otázok ma neváhajte kontaktovať! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, info na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?