Menu Forum

Fotograf na 23.8.2014 do Košíc

19. júl 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
burisena
1
Registrovala sa 19. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 23. augusta 2014
    Kosice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
burisena
1
Registrovala sa 19. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 2 priateľov.
    Kosice, okres Košice
 Ahoj vsetci... neviete mi niekoho odporucit alebo poradit? hladam fotografa na svadbu termin je 23.8.2014 misto konania KE.. vrela vdaka... emoticon
26. feb 2014 o 11:14  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

@burisena Dobry den, nech sa paciemoticon
26. feb 2014 o 11:34  •  www.demockophoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
 velmi rád by som ponukol svoje fotosluzby emoticon
26. feb 2014 o 12:52  •  matusmirka.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
 Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!
26. feb 2014 o 14:31  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
26. feb 2014 o 20:18  •  www.facebook.com/sokiphoto  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
reni1512 (28 r.)
42
Registrovala sa 29. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov. Má 117 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 14. septembra 2013
    Malá Ida, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
reni1512 (28 r.)
42
Registrovala sa 29. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 467 príspevkov. Má 117 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 14. septembra 2013
    Malá Ida, okres Košice-okolie
 Ja ti odporucam Ferka Kollara emoticon naaaaaaajuzasnejsi clovek!
26. feb 2014 o 20:23  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
26. feb 2014 o 21:04 • martinbelicak1982
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

Dobrý deň, pozrite si môj profil a fotografie, ak Vás oslovia rád Vás nafotím emoticon
26. feb 2014 o 22:17  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
viktom
12
Registrovala sa 21. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
viktom
12
Registrovala sa 21. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Košice.
 ja by som ti poradila svojho, ale mame rovnaky termin aj mesto svadby :D
26. feb 2014 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domka104
5
Registrovala sa 27. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
domka104
5
Registrovala sa 27. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Košice.
 Rudo Madar...najdes ho medzi PRO emoticon
26. feb 2014 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

Dobrý deň,
ponúkam naše služby. emoticon Nemáme problém s pricestovaním.
S pozdravom
27. feb 2014 o 08:17  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
burisena
1
    Kosice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
burisena
1
    Kosice, okres Košice
 Dakujem Vam vsetkym za ponuky a rady... emoticon
27. feb 2014 o 10:19  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

@burisena Dobrý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a rád by som Vám dal do pozornosti moju tvorbu.
28. feb 2014 o 15:44  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal, majte krasny vikend .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal, majte krasny vikend .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

@burisena hladate nieco lacne alebo potrebujete mat dostojnu sluzbu ? Ak prvu variantu ako 90% neviest v podobnych inzeratoch - tak nic , ak ste za druhu variantu - tak ste nasa emoticon
28. feb 2014 o 17:56  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

Foto a video - Okres Prešov
6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

Foto a video - Okres Prešov
6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 2 rokmi)

Termín 23.8.14. je stále voľný. Neváhajte nahliadnúť
14. apr 2014 o 15:27  •  www.epfoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotomoni
Fotomoni
Monika Klučiarová PRO

Foto a video - Okres Zlaté Moravce
4

“Srdečne pozdravujem všetky nevestičky a ženíchov. Máme tu máj - lásky čas a preto vám chcem zo srdca zaželať to najkrajšie prežitie tohto mesiaca spolu s vašimi láskami.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotomoni
Fotomoni
Monika Klučiarová PRO

Foto a video - Okres Zlaté Moravce
4

“Srdečne pozdravujem všetky nevestičky a ženíchov. Máme tu máj - lásky čas a preto vám chcem zo srdca zaželať to najkrajšie prežitie tohto mesiaca spolu s vašimi láskami.”
(Pred 2 rokmi)

Krásne Vás pozdravujem, som zo Zlatých Moraviec, no pôsobím na celom Slovensku a pomerne často aj na východe emoticon . Cieľom mojich fotografických aktivít je zachytiť Vašu krásu, lásku, emócie - to všetko cestou originálnosti a umenia. Preto ak hľadáte fotky plné ducha a kreativity, a ak sa vám páči moja práca, už teraz sa teším na spoločné foto-prípravy Vášho svadobného dňa. Váš termín svadby mám zatiaľ voľný, a cena svadobného fotografovania sa nijako nelíši podľa bydliska novomanželov. Tak Vás srdečne pozývam pozrieť si moje portfólio, a v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Zatiaľ Vám prajem pokojné a radostné dni svadobných príprav.
14. apr 2014 o 21:58  •  www.fotomoni.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danielkaplavka
Daniel Kaplavka
Daniel Kaplavka PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
26

“Tak terminy sa pomalicky naplnaju, nevesticky piste a pytajte sa na ten Vas termin. :-)”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
danielkaplavka
Daniel Kaplavka
Daniel Kaplavka PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
26

“Tak terminy sa pomalicky naplnaju, nevesticky piste a pytajte sa na ten Vas termin. :-)”
(Pred 2 rokmi)

Ahoj @burisena pozri si moje portfolio a ak sa ti zapaci, nevahaj ma kontaktovat

D.
15. apr 2014 o 07:57  •  www.danielkaplavka.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
22. apr 2014 o 18:22 • demodeart
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
19. júl 2014 o 09:04 • nafanny
fotoportrét
fotoportrét
andrej76
Andrej Repka
Andrej Repka PRO

Foto a video - Okres Bratislava
5
fotoportrét
fotoportrét
andrej76
Andrej Repka
Andrej Repka PRO

Foto a video - Okres Bratislava
5
 Zdravím Vás, rád Vám ponúknem svoje služby.
19. júl 2014 o 10:15  •  www.andrejrepka.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to