Fotograf na 23.8.2014 do Košíc

Ahoj vsetci... neviete mi niekoho odporucit alebo poradit? hladam fotografa na svadbu termin je 23.8.2014 misto konania KE.. vrela vdaka... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@burisena Dobry den, nech sa paci:)
Odpovedať
velmi rád by som ponukol svoje fotosluzby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ti odporucam Ferka Kollara :) naaaaaaajuzasnejsi clovek!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si môj profil a fotografie, ak Vás oslovia rád Vás nafotím :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som ti poradila svojho, ale mame rovnaky termin aj mesto svadby :D
Odpovedať
Profilova fotka
Rudo Madar...najdes ho medzi PRO ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam naše služby. :) Nemáme problém s pricestovaním. S pozdravom
Odpovedať
Dakujem Vam vsetkym za ponuky a rady... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@burisena Dobrý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a rád by som Vám dal do pozornosti moju tvorbu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@burisena hladate nieco lacne alebo potrebujete mat dostojnu sluzbu ? Ak prvu variantu ako 90% neviest v podobnych inzeratoch - tak nic , ak ste za druhu variantu - tak ste nasa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín 23.8.14. je stále voľný. Neváhajte nahliadnúť
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne Vás pozdravujem, som zo Zlatých Moraviec, no pôsobím na celom Slovensku a pomerne často aj na východe :-) . Cieľom mojich fotografických aktivít je zachytiť Vašu krásu, lásku, emócie - to všetko cestou originálnosti a umenia. Preto ak hľadáte fotky plné ducha a kreativity, a ak sa vám páči moja práca, už teraz sa teším na spoločné foto-prípravy Vášho svadobného dňa. Váš termín svadby mám zatiaľ voľný, a cena svadobného fotografovania sa nijako nelíši podľa bydliska novomanželov. Tak Vás srdečne pozývam pozrieť si moje portfólio, a v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Zatiaľ Vám prajem pokojné a radostné dni svadobných príprav.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @burisena pozri si moje portfolio a ak sa ti zapaci, nevahaj ma kontaktovat D.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Zdravím Vás, rád Vám ponúknem svoje služby.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?