Fotograf na 21.5.2016-východ?

Hľadám fotografa na 21.5.2016- svadba v okolí Vranov nad Topľou-Zemplínska Šírava
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem. Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja tvorba zaujme, rád poskytnem viac info. Keďže je o jeden z mála termínov, ktoré mám voľné, môžem naňho ponúknuť 15 % zľavu, teda garantovane dobrú cenu a moje fotografie, ktoré sa vždy snažím vyhotoviť najlepšie ako sa len dá :-) Prajem pekný zvyšok večera, teším sa na prípadnú spoluprácu. Som síce zďaleka ale viem pricestovať :-) Pripájam malú prezentačnú koláž a ukážku môjho výstupu v podobe fotoknihy či fotoalbumu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, budem rada, keď si pozriem moje portfólio. Ak Ťa zaujme, rada napíšem viac info. :-) Juliána Kaščáková
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pozri moje foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín mám zatiaľ voľný, som Vám teda k dispozícii. Pre lepšiu predstavu o mojom videní odporúčam môj web alebo blog na tomto portáli. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte. S pozdravom, Dávid Doroš
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozravom
Odpovedať
Profilova fotka
@pampeliska84 Dobrý deň, som k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mame nateraz aktuálny. BUdeme radi ak si poziete našu tvorbu
Odpovedať
Profilova fotka
v pripade záujmu sa ozvite... nech sa páči. emoticon MJ.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?