Fotograf na 17.10.2015?

Dobrý večer prajem. Hľadáme fotografa na svadobné fotenie (príprava nevesty, ženícha, kostol, hostina, portrétové fotenie, celý balík :-) ) dňa 17.10.2015 na Kysuciach. Nájde sa ešte niekto? :-N Vopred veľmi pekne ďakujeme! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, Váš termín mám voľný. Som zo Žiliny, pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, ponúkam Vám svoje služby, som zo ZA.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer poslal som Vám správu s bližším info o foteni.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný. Na stránke nájdete cenník informácie a aj portfólio. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@termin mam volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie na webe, na facebooku ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @aknelka85 ja mam tvoj termin este volny, pozri si moje portfolio a v pripade ze sa ti zapaci, nevahaj ma kontaktovat :) Daniel
Odpovedať
skuste www.lukasvazan.com, my sme boli príjemne prekvapení... hľadali sme skutočného profesionála, ktorý nám spríjemní deň, nechceli sme žiadny stres a vyšlo to na jedničku
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, sme zo ŽIliny. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo na FB. Rady budeme súčasťou vášho svadobného dňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den! V tento termín Vám aj ja rada ponúknem svoje služby. Viac na mojej webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje www stránky. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den.Vas termin mam zatial volny. V pripade viac informacii kontaktujte ma.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím ľudí a svadby realizujeme po celom Slovensku podľa požiadaviek klientov. V prípade, že máte záujem o nás vedieť viac rada Vám poskytnem informácie o našom tím a tvorbe. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?