Hľadám fotografa na svadbu 15.7.2017 v Prešove

Hladame fotografa na nasu svadbu. Prosim, ak mate volny termin o info + odkaz na nejake ukazky. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovedať
Profilova fotka
Vas termin mam volny, v pripade zaujmu ma nevahajte kontaktovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete, termín mám volný.
Odpovedať
Profilova fotka
Termín aktualny! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Taktiež navštívte moje portfólio. Nájdete tam ukážky a aj ponúkané balíčky či ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
Rada ponúknem svoje služby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si našu prácu, v prípade akýchkoľvek otázok nás kľudne kontaktujte. Vieme Vám bez problémov dodať ukážky celých svadieb :) Sme tu pre Vás. 8-) Neváhajte využiť našu SVADOBNÚ AKCIU za kameramana aj fotografa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník. Amy Klusová - fotografie Lucka - svadobný kameraman Pekný deň!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?