Menu Forum

Fotograf na 12.9.2015 okres RK :-)

7. júl 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
indilryan233
Registrovala sa 4. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Ružomberok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
indilryan233
Registrovala sa 4. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Ružomberok.
  • Nevie kedy bude svadba
 indilryan233

Dobrý deň,

hľadám skúseného fotografa / fotografku na 12.9.2015 okres Ružomberok aj s dobrými nápadmi na fotenie. Jednalo by sa o celodenné fotenie od rána do cca 1:00. Poprosím o kontakt, nejaké fotky a cenník. Ďakujem
15. jún 2015 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

Foto a video - Okres Žilina
13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

Foto a video - Okres Žilina
13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

Dobrý deň, ponúkam naše služby, uvoľnil sa nám termín. Bližšie informácie cez IP emoticon
17. jún 2015 o 09:27  •  www.tutuphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peonia
2
Registrovala sa 8. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 85 príspevkov a 3 albumy. Má 4 priateľov. Okres Dolný Kubín.
  • Svadba bola 13. júna 2015
    okres Dolný Kubín
fotoportrét
fotoportrét
peonia
2
Registrovala sa 8. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 85 príspevkov a 3 albumy. Má 4 priateľov. Okres Dolný Kubín.
  • Svadba bola 13. júna 2015
    okres Dolný Kubín
 Ja odporucam vsetkymi 100 Janka Mikulovskeho
skvely fotograf, uzasny clovek..........
18. jún 2015 o 17:48  •  Svadba bola v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
 Zdravicko. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, skuste si prezriet moj profil emoticon
7. júl 2015 o 06:07  •  www.claviclephotography.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to