Fotograf na 12.5.2018 Trenčín

Hladame sikovneho fotografa na nafotenie celej svadby. Ak mate s niekym dobre skusenosti sem s nim..popripade cenove ponuky do spravy. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@daniy Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
@daniy Dobry, k dispozicii...
Odpovedať
Jednoznačne Emy burano je z Dubnice nad Vahom ja sa na svoje fotky neviem vynadivat :) alebo potom krasne fotky robi aj stanley hladký ten je z tn ale s nim osobnú skusenost nemam
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem ponúkam vám aj naše služby
Odpovedať
Profilova fotka
@daniy pozrite si aj moje svadobne fotografie, som z Bánoviec a termin je zatial volny. viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@daniy Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. :-) Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@daniy Váš termín mám voľný. Info v správe.
Odpovedať
Ďakujem za ponuky, fotografa uz mame.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?