Fotograf na 10.9.2016 - Moderné fotky pre mladý pár

Hladame vynikajuceho fotografa ci fotografku na nasu svadbu, ktora bude 10.9.2016 v okoli Bratislavy (asi Modra alebo Pezinok). Sme mlady par, mame radi krasne moderne ale zaroven jednoduche veci. Milujeme spontannost, tradiciu a motto menej je viac, teda v jednoduchosti je krasa. Nechceme nic strojene, strohe, precackane, gycove a podobne.. Chceli by sme, aby fotograf priniesol na fotenie aj svoje napady kompozicie. Nechce sa mi v ten den vymyslat pozy.. Radi si nechame poradit. Tesime sa na ponuky :D
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, opis myslím sedí na mňa... :D Skúste pozrieť moje práce :) Termín mám zatiaľ voľný a som z Bratislavy.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň @iviashop , termín voľný, popis sedí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som z BA skúste si pozrieť moju stránku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer...ak by nahodou zaujala aj moja praca budem rad ak sa ozvete...datum je ZATIAL volny....
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, Váš termín mám voľný. Pokiaľ moja práca zaujme, rád poskytnem ďalšie info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, momentálne máme pre snúbenecké páry AKCIU. V prípade záujmu Vám pošlem viac informácií. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ak Vas moje fotky zaujali, velmi rad poskytnem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, som z MA takže k Vám to mám kúsok. Skúste pozrieť tvorbu a web, snáď oslovím :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň aj my máme váš termín ešte voľný ak by sa vám zapáčila naša tvorba neváhajte sa nám ozvať :D
Odpovedať
Profilova fotka
@shphoto @nikoletka258 Dobrý deň, chcela by som Vás len touto cestou poprosiť, aby ste do fóra vkladali max. 3 kusy fotografií :) Chceme, aby fórum bolo čo najprehľadnejšie, aby si každý našiel hneď to, čo potrebuje. Stále platí, že Vašou hlavnou prezentačnou platformou je Váš profil, kde si nevesty rady pozrú Vašu prácu:) Ak si však prajete zverejňovať viac fotografií vo fóre, odporúčam dať si tieto fotky na jeden spoločný formát a ten potom uverejniť do diskusie :) ďakujem za pochopenie a spoluprácu, prajem pekný deň a nastávajúci víkend, s pozdravom Petra 4nets team
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, Zijem v Bratislave, termin mam pre Vas volny. Co sa tyka poz, nebudete mat ziadne starosti s nimi, oboch vas nastavym prirodzene spontanne a hlavne kreativne. Davam si zalezat na detailoch. ak Vas zaujala moja kreativita mozete mi napisat dohodneme sa .. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
@iviashop Pevne veim, ze uprednostnujete dokonalos a preciznost. Ak je tomu tak, Vase cesty povedu k nam. Tesime sa na spolupracu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj skus popozerat moje fotky. Som z BA, v tvojom veku, budem rada ak budem moct s vami povymyslat nieco kreativne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite aj moje foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, moje portfólio tu na webe
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?