Menu Forum

Fotograf na 10.10.2015, okres KN

1. feb 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivett67
2
Registrovala sa 31. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Komárno.
  • Svadba bola 10. októbra 2015
fotoportrét
fotoportrét
ivett67
2
Registrovala sa 31. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Komárno.
  • Svadba bola 10. októbra 2015
 Ahojte. Hľadám fotografa na tento termín, fotenie v exteriéri, obrad a hostina. Cena cca 250 - 300 €. Za ponuky vopred ďakujem.
31. jan 2015 o 15:53  •  Svadba bola v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň,
ponúkam Vám naše foto služby. Náš tím organizuje rôzne typy akcií podľa požiadaviek klientov.
PS: Fotografia, na ktorej chýba ešte kolegyňa, ktorá sa z pracovných dôvodov nemohla zúčastniť fotenia. Organizovali sme veľkú a krásnu svadbu na Červenom kameni. emoticon V prípade záujmu ma prosím kontaktujte...
Ďakujem
S pozdravom
31. jan 2015 o 18:39  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radovan2511
Radovan Škohel
Radovan Škohel PRO

Foto a video - Okres Malacky
8
fotoportrét
fotoportrét