Fotograf na svadbu, 05.10.2019

Ahojte hľadám fotografa +,ktorý mi spraví kratky 10 min video/klip so svadby ...vďaka:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @aktak1404, urobili ste nejaky preklep v tom zadani, ale da sa z toho pochopit ze hladate fotografa + kameramana. Pre dalsie ponuky prosim skuste este upresnit miesto svadby a pripadne ci hladate fotografa na cely cas, alebo len na nejaku cast svadby apod. AJ ked fotografi nemaju problem cestovat za klientami, predsa len ak mate svadbu v Presove, tak niekto z Bratislavy sa mozno rozhodne ani neponukat sluzby lebo mu to je daleko. Len mala info: z mojich skusenosti je kratky videoklip cca 3-5 min, cize zhruba na jednu beznu pesnicku. Nie je to dogmaticke pravidlo, ale zhruba tak. Nad 5 minut sa to zvacsa povazuje za dlhy videoklip, ktory sa toci inak ako ten kratky. Ale to vam vysvetli kameraman, ze co a ako a preco :) Drzim palce pri vybere z mnozstva ponuk co vam pridu :)
Odpovedať
@maros_markovic Nespravila som preklep..tak ako píšem hľadám fotografa ,ktorý mi spraví s fotiek nejaký krátky fotopribeh...alebo 10 min klip..viem že niektorí tak robia a keďže nechcem kameramana počas celej svadby tak myslím si že aj fotograf to zvládne ...už sa mi nejaký ozvali ...možno som sa zle vyjadrila ...
Odpovedať
Profilova fotka
@aktak1404 aha, tak to sa ospravedlnujem, nepochopil som to - zmiatlo ma to "+" a to ze ste napisali "video/klip" :) ano, tak urobit 10min videoklip z fotiek zvladne kazdy fotograf.
Odpovedať
Profilova fotka
Bohužiaľ ako napísala nevesta, nebude mať problém zohnať takého "týpka". Ako bude vyzerať výsledok sa už ale nedozvieme
Odpovedať
Profilova fotka
@aktak1404 Ahoj, skúste pozrieť moju tvorbu napríklad tu https://www.youtube.com/watch?v=Cy2WQ... Je to niečo také, ako si predstavujete? Viac mojej tvorby nájdete u mňa na stránke prípadne tu, na mojom profile.
Odpovedať
Profilova fotka
@aktak1404 Dobrý deň, Váš termín mám voľný a rád budem Vašim svadobným fotografom :-) Som od Žiliny ,Klip nie je problém , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby. V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?