Menu Forum

Fotograf Malacky na 26.apríla 2014?

26. apr 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
cesnak
1
Registrovala sa 21. apríla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cesnak
1
Registrovala sa 21. apríla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Hľadáme fotografa na 26.apríla 2014 v Malackách. Nájde sa niekto na fotografovanie svadobného obradu, gratulácií a pár foto v exteriéry?
Dakujem
21. apr 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 1 týždňom)

@cesnak zavcasu emoticon No odporucam pozriet sekciu last minute. Mozno niekoho najdete.
21. apr 2014 o 20:59  •  www.tomaspaule.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dusanponist (40 r.)
Svadobný fotograf Dušan Poništ
Dušan Poništ PRO

Foto a video - Okres Bratislava
7
fotoportrét
fotoportrét
dusanponist (40 r.)
Svadobný fotograf Dušan Poništ
Dušan Poništ PRO

7
 Posielam Vám ponuku do IP
21. apr 2014 o 23:25  •  dusanponist.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
32
Registrovala sa 28. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 169 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
bejka_85
32
Registrovala sa 28. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 169 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 @cesnak skús @www_profoto_ws (my sme u nich fotili minuly tyzden a tusim hovorili ze tento termin maju este volny, lebo inak mali zapratane) Inak pekne fotky a spominali ze cestovne neuctuju. Budete sa dobre citit, sú to veľmi uvoľnení milí mladí ľudia a fotky robia krásne... keď by si niečo chcela vedieť píš emoticon myslím že by si nebanovala... emoticon
22. apr 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cesnak
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cesnak
1
  • Nevie kedy bude svadba
 Dakujem Vam velmi pekne. Fotograf zarezervovany a ani som nedufala.
22. apr 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

13

“Chystáte svadbu alebo oslavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou na slovenskom trhu, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity, tématické fotopozadia, obsluha a 100% garancia zábavy.”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

13

“Chystáte svadbu alebo oslavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou na slovenskom trhu, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity, tématické fotopozadia, obsluha a 100% garancia zábavy.”
(Pred 4 dňami)

Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
26. apr 2014 o 12:30  •  www.funface.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to