Fotograf, ktory fotieva na Cervenom kameni? svadba 5.9.2015

Hladam dobreho fotografa, ktory pozna Cerveny kamen, kde mame v septembri svadbu.
Odpovedať
Pozri v IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry fotograf Vas nafoti podla podla Vasich predstav kdekolvek a pritom tam nemusi fotit pravidelne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@adkahaj K službám :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, fotievam tam pomerne casto, termin mam volny. Ak by ste mali zaujem, viac informacii mozem poslat mailom. Fotografie mozete vidiet tu v galerii alebo na mojich internetovych strankach :-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. :) S prostredím Červeného Kameňa nemám problém, aj keď tam fotiť nezvyknem. Ba čo viac, nezmáme prostredie ma viac inšpiruje :) Pre viac info kľudne píš.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Červený kameň a jeho okolie poznám veľmi dobre. Mám babku z okolia, takže to pre mňa nieje cudzie prostredie :) V okolí sú veľmi pekné spoty na fotenie. Portfólio a cenník nájdeš na mojej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Viac info v profile...
Odpovedať
Profilova fotka
Červený kameň veľmi dobre poznám, fotievam tam asi rovnako často ako v Smoleniciach. Ak vás moja tvorba zaujala budem rád ak ma kontaktujete a preberieme vaše požiadavky. Robert
Odpovedať
Profilova fotka
Popozerajte si nase fotky z Cerveneho Kamena ak saVambudu pacit a termin bude volny - tak saVam vieme venovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, my sme ralizovali svadbu na Červenom kameni náš celý tím: fotograf, kameramani, DJ a výzdobárka na základe požiadaviek nevetičky a ženícha :) V prípade záujmu Vám odpoviem na Vaše otázky. PS: Posielam fotografiu nášho tímu priamo z akcie. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?