Fotograf Košice na 5.9.2015

Ahojte, viete mi prosím poradiť alebo odporučiť nejakého fotografa z KE alebo takého, ktorý bol do KE ochotný prísť ? Tých ktorých som oslovila, tak sa nejako neozývajú, čomu sa dosť čudujem, však im ide o kšeft. Ďakujem veľmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nemám problém pricestovať hocikam na Slovensku. Na stránke nájdete informácie a portfólio. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
mat viac ako peknu svadbu, je volba u nas. Poponahlajte sa s terminom,je to uz o chvilu
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, možno by si mohla skúsiť pozrieť aj moje portfólio :) Pre viac info píš!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som svadobná fotografka z Košíc a Váš termín mám predbežne voľný. Portrétne svadobné fotenie môžete mať v cene už od 250,- Eur. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby a v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@piskotka128 Dobrý deň milá nevesta, skúste daných fotografov osloviť ešte raz, trebárs v predvianočnom zhone a počas sviatkov nemali jednoducho čas sa dostať na net (na email). V prípade, že Vás osloví moja práca, rád ponúknem svoje služby. V košiciach fotím rád a Váš termín mám voľný. S pozdravom, Ján Senčák PS. Uvedené fotky boli fotené ešte na film v júni 2006.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali fotografa Vladimira Droblienku. mozes kuk nas album. bol paradny a vsetci chvalia fotky. cena oproti Kosickym fotografom je ovela lepsia. :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
termín ešte voľný
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nevahajte sa ozvat, termin mam zatial volny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den.Vas termin mam zatial volny. V pripade viac informacii kontaktujte ma.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?