Fotograf Košice 2016

Ahojte, Vie mi niekto poradiť fotografa,ktorý urobí krásne fotky pre nás na svadbičku v exterieri ????? Svadbičku chystáme v roku 2016... ALE MAM INU PREDSTAVU a tam zvykne byt problem :-D :-D zatiaľ čo pozerám tie svadobné "baličky" fotografov..... -nechcem mať fotený obrad,hostinu,hostí ani nič podobné -chcem len kvalitne fotky nás v exterieri pred obradom,žiadnych 200kusov len od 50kusov max.80ks kvalitných záberov, tak že keď sa pozriem na tie fotky každu si budem chcieť zarámovať ;-) Nájde sa vôbec niekto taký??? :-| :-| Ďakujeeeem kraaaaasneeee za radu pomoc :-) (pre mňa je to úplne zbytočné mať 300fotiek a takých všeliakých a pod.)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Pozrite si nasu pracu! Sme tu pre Vas!
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@monikabog kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem. Pozrite si moju stranku v ponuke mam viac druhov balikov. Venujem sa fine art wedding photography.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @monikabog, skús si pozrieť moje portfólio. Ak sa Ti zapáči, píš pre viac info :) Nie je problém sa dohodnúť na fotení len portrétnych exteriérových fotografií (samozrejme krásnych :) )
Odpovedať
Profilova fotka
Ferko Kollár :)
Odpovedať
Profilova fotka
mozete ma oslovit, viem sa prisposobit poziadavkam
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete naše portfolio --
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba s RBG STYLE Hľadáte svadobného fotografa, vizážistku, stylistku všetko v jednom ? Vsaďte na RBG STYLE tím profesionálov. Špecializujú sa od zachytenia atmosféry, svietenia, kompozície, vizáže, modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam až po výsledný efekt PERFEKTNÉ FOTKY z vášho jedinečného svadobného dňa. Tento RBG STYLE tím je flexibilný , príde za Vami hoci aj na kraj sveta . Hlavnou prioritou tohto tímu je spokojnosť zákazníkov.
Odpovedať
Profilova fotka
@michalmajcher @rbgstyle Poprosím Vás vo fóre zverejňovať maximálne 3 fotografie na ukážku, aby diskusie boli prehľadnejšie. Prípadne môžete z Vašich fotografií urobiť koláž a zverejniť len jeden obrázok :) Nevesty tiež môžete odkázať na svoj profil Profesionála, ktorý je Vašou hlavnou prezentačnou platformou a z Vašej tvorby tam nájdu oveľa viac :) Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň :) 4nets team
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii. Ďakujem a pekný deň prajem Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moje portfólio, ak Vás zaujme som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?