Hľadám fotografa a kameramana na 11.8.2017 v Nitre

Dobrý deň , je tu ešte nejaký fotograf a kameraman voľný na 11.8.2017 ?? :) Najlepšie z Nitry.
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovedať
Profilova fotka
termin volny , viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
termím mám voľný, skúste pozrieť moju stránku, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Aj nám je to volné-))
Odpovedať
Profilova fotka
;-) voľné :)
Odpovedať
Profilova fotka
termín voľný posielam ponuku do internej pošty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný a nemáme problém pricestovať nakoľko pôsobíme po celom Slovensku. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzina313 Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam volny
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce :) Termín mám zatiaľ voľný
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzina313 pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzina313 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa budú páčiť budem rád ak sa pzvete.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň sme mladá dvojka a sme blízsko nitry :) uvoĺnil sa nám váš termín al by sa vám tvorba páčila budeme vás radi sprevádzať vaším veľķým dňom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník. Amy Klusová - fotografie Lucka - svadobný kameraman Pekný deň!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný a radi Vám urobíme pekné video aj fotky za rozumnú cenu do troch týždňov. Kedykoľvek sa ozvite.
Odpovedať
Nevesta vyhlási termín na svadbu a som prekvapený koľko fotografov je ochotný pracovať za menej ako minimálnu mzdu Koľko fotografov je lacnejších ako svadobná torta Milé nevesty kúpte si fotak a selfie zvládnete aj sami
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu aj na Fcebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem :) ponúkame aj počas fevbruára Valentínske zľavy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?