Fotograf + kamera na svadbu 5.5.2018

Ahojte holky. neviete mi dať nejaké odporúčania (ideálne podľa osobných skúseností) na fotografa s kameramanom pre našu svadbičku v termíne 5.5.2018 v Herľanoch. Najlepšie by bolo ak by to bola jedna "firma" foto + kamera v jednom. Ďakujem za radu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň:) Ako fotograf spolupracujem s jednou šikovnou kameramankou :) Pre mňa je termín Vášho svadobného dňa voľný :) - viac s môjho portfólia nájdete na mojej web stránke a FB stránke http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... - Link na kameramanku
Odpovedať
Profilova fotka
@moniq2 Dobry, termin volny, viac ako 150 odporucani najdete na mojom FB ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@moniq2 Ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete. Referencie nájdete TU na mojom profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ... S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) Pracujeme ako tím foto a video. V prípade, že Vás oslovila naša tvorba rada Vám pošlem cenovú ponuku do IP. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
ďakujem Vám všetkým za prejavený záujem a ponuky a nachytenie nášho dúfam najkrajšieho dňa. Prišlo mi sem veľa upozornení ako aj samostatných správ o vás všetkých. Určite máme záujem si vybrať to, čo sa nám páči a budem sa snažiť stretnúť s tým o koho mám záujem. Ak by sme sa Vám náhodou neozvali, prosím neberte to tak, že sa nám nempáčia vaše fotky. Naozaj sme so snubencom prešli všetkých záujemcov a ich práce a ste super a obdivujeme Vás. Ak sa Vám teda neozveme, je to skorej preto, že sme hľadali iný štýl ako ste vytvorili.... Ešte raz Vám všetkým dakujeme Monika a Tomáš
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste ešte nevybrali ešte taktiež vám ponúkame našu prácu :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Luxusné kreatívne svadobné fotografie. Termín mám voľný. Za svoju prácu som získal Európsky titul fotografa, každopádne nech prehovoria moje fotky. Info v správe.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ˇVšetkým záujemcom veľmi pekne ďakujeme za ponuky a fotografa sa nám podarilo zohnať a sme šťastný.... už hľadáme len kameramana....:D ďakujem ešte raz
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?