Fotograf/ka Trencin 18.8.2018

Dobry den, zhaname fotografa na svadbu 18.8.2018, svadba sa bude konat v TN na letisku do cca 40 ludi. Ak sa tu najde nejaky sikovny, prosim info ohladom pouzivanej techniky, v com upravujete, cenu a link na vasu prezentaciu. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sonabuchelova DObry den, zaujal ma vas inzerat (ci ako sa to tu vola). Teda, zaujalo ma, ze chcete vediet infro ohladom pozuivanej techniky a v com upravuje fotograf fotky. Nez vam pripadne ponuknem svoje sluzby, mozem sa spytat preco je, velmi netradicne, pre vas tato informacia dolezita? :) Dakujem za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. :-) Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám voľný :) V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať
Odpovedať
@maros_markovic Dobry den, trosku sa fotografii rozumiem a sama fotim, tak preto by som chcela vediet s cim by nas fotili v den svadby. preferujem pevne skla a profesionalne telo, to je samozrejme. samozrejme zalezi mi aj na vyslednej fotografii, ak vie fotograf zachytit atmosferu, nebude mi prekazat ani ked to bude fotit s poloprofesionalnym telom ,-) hladam rovnovahu v kvalite, emocionalite a cene. Snad vam moja odpoved staci ,-) S prianim pekneho dna Buchelova
Odpovedať
Profilova fotka
@sonabuchelova urcite, len ma to zaujimalo, a rozumiem tomu. Tak teda nejdem ponukat moje sluzby, lebo ja fotim na nikon D750, co ani neviem ci je profesionalne telo a mam len jeden pevny objektiv (50mm F1.8) a zvysok mam zoomy (70-200 F2.8, setovy k telu 24-120). Napriklad celu tuto svadbu http://marosmarkovic.sk/svadba-fotogr... som fotil na zoomove objektivy, co ma asi diskvalifikuje z pripadneho vyberu. No, ale keby vas to predsa len zaujalo, dajte vediet, termin este mam volny :)
Odpovedať
@sonabuchelova dobry den, vas termin mame zatial volny. ohladom cien prosim pozrite moj profil. nasu pracu mozete vidiet na webe, kde su aj cele svadobne pribehy. fotime na sony A7rII a sony a9, pri svadbach pouzivame hlavne pevne skla 35mm f1.4 sony zeiss, 85mm f1.4 GM. pri foteni obradu pouzivam hlavne zoomovatelny objektiv 24 - 70mm f2.8 GM. kedze fotim zvycajne s manzelom, tak ten pouziva jednak pevne 35mm sklo a tiez fisheye na zopar zaujimavych zaberov. ak by ste mali akekolvek dalsie otazky, velmi rada ich zodpoviem. dakujem :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?