Fotograf/ka 8.9.2018 Nitra plus neokukané miesta na fotenie

Ahojte, začali sme hľadať fotografa/ku na našu svadbu. Je ich nespočetné množstvo!!!! a nevieme si vybrať :-( Nepoznáte nejakého dobrého na celú svadbu cenovo do tých 500 eur? Plus až by ste mohli napísať ako to mal fotograf so "štylizovaním" pri portrétnych ale aj pri spoločných fotkách a vaše dojmy celkové. Lebo napr som bola na jednej svadbe fotografka v roztrhaných číňaňkách a mikine, absolútny nezáujem o fotenie keby nemali známeho čo ho tiež poprosili by fotil tak by väčšinu presedela s mobilom v ruke a to ja nechcem. ďakujem za info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, poslal som vam sukromnu spravu. Co sa tyka fotografky v cinankach a mikine tak to je tazko sudit, kedze o nej nic nevieme, preco si ju vybrali, ci boli spokojni, atd. V kazdom pripade to urcite nie je standard, aspon moj nie :) Ako to mali moji zakaznici sa asi musite spytat ich. AK by ste chceli referencie, napiste mi v sprave, poslem vam kontakty. Maros Markovic
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade, že Vás oslovila naša tvorba rada Vám pošlem cenovú ponuku do IP. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň váš termín máme zatiaľ voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
@kofolka45 tazko sa vam bude vyberat, veru tazko. fotografov, ktori fotia svadby, je kopa a vacsinou to vyzera dost rovnako. viac som napisal do spravy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Ja odporúčam fotografku, kt. fotila našu svadbu minulý rok v oktobri - Moniku Molnárovú https://www.facebook.com/MonikaMolnar... strávila s nami celý deň od príprav, cez obrad až do skorých ranných hodín. Z našej strany veľká spokojnosť aj s výsledkom-s fotkami - sú úžasné - máme krásnu pamiatku, ale spokojný sme boli aj s jej prístupom, bola veľmi milá a strašne bolo vidieť, že ju to baví nechcela si nechať újsť ani jednu momentku a nikoho neobťažovala ani nezavadzala myslím na svadobných hostí, skôr môžem povedať, že všetci sa na ňu po svadbe pýtali a chválili ju. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, zatiaľ termín mám voľný. Ak Vás zaujme moja práca, kľudne ma kontaktujte telefonicky alebo správou. Viac mojej práce nájdete na fb. Veľmi rada nafotím Váš svadobný deň :-) Cenovú ponuku Vám posielam do správy
Odpovedať
dakujem pekne za odpovede :-) fotografku sme si vybrali ;-) uz len tie neokukane miesta ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
my mame Dianku a miesto sa nam paci Masekov mlyn https://www.facebook.com/search/top/?... https://www.facebook.com/Ma%C5%A1ekov...
Odpovedať
Profilova fotka
Odporucam objednat skutocneho profesionala, radsej na menej hodin kde vysledok bude stat za to, ako mat zdokumentovany cely den v primernej, dokonca podpriemernej kvalite. Chyba pri vybere fotografa sa uz neda napravit, cize svadba zopakovat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?