Fotograf/ka 20.8.2016 Banská Štiavnica

Profilova fotka
Dobrý deň, zháňame niekoho ochotného kto by nám spravil pekné fotky na našej svadbe 20.8. v Banskej Štiavnici. Predsvadobné fotky, obrad aj hostina. Chceli by sme niečo nezvyčajné a zapametateľné, ale samozrejme za rozumnú cenu :) Ďakujeme krásne za akékoľvek typy. Karen a Ondrej
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín mám zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@yavannakementari ak si najdete chvilu cas budem rad ak si pozriete aj moju pracu na webe alebo na FB...v pripade zaujmu kludne piste :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite aj ku mne. Tvorbu aj cenník mám na stránke (uvedená v profile).
Odpovedať
Profilova fotka
@yavannakementari Skúste si pozrieť aj moju stránku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, termín mám stále voľný. Viac foto aj info nájdeš na webe. Pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
@yavannakementari Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yavannakementari Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Fotografie z vašej svadby budú také, ako vy – prirodzené, zábavné a plné lásky, ponúkame vysokú kvalitu a dobrú cenu ….. je to o vás, nie o nás ….. PANDORASBOX
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny, ak vas moja praca zaujala kludne ma kontaktujte, dohodneme sa. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
@yavannakementari
Odpovedať
Profilova fotka
@dananai ak sa Vam fotky budu pačiť, určite sa dohodneme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte, @yavannakementari budem rada, keď si pozriete aj moje portfólio. Ak sa Vám zapáči, píšte pre bližšie info. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň želám :) Termín mám voľný, nech sa páči, môj profil je k dispozícii :)
Odpovedať
Profilova fotka
@yavannakementari pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, cennik je na webe. Rad odpoviem na Vase otazky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Banská Bystrica, Zvolen, Banská Štiavnica - Bonus foto-video
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý, Váš termín máme ešte voľný. Ďalšie foto a ceny balíčkov nájdete u mňa v profile. V prípade rezervácie do konca februára máme pre Vás 10% zľavu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat ;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?