Fotograf/ka 18.6.2016 - vých.Slovensko/Praha ?

Profilova fotka
Hladame fotografa na fotenie svadby na vychodnom Slovensku (obrad, hostina, foto s hostami) a zaroven by bol ochotny fotit s nami umelecke/portretove foto v Prahe kde zijeme cca tyzden po svadbe. Heslo : rozumna cena! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kde presne bude svadba na vychode ? Laka ma ta Praha
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste pozrieť moju tvorbu... Nemám problém prísť kamkoľvek. :)
Odpovedať
Profilova fotka
odporucil by som seba sa :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám napíšem viac informácií o nás a našej tvorbe do IP alebo emailu. :-) Momentálne máme akciu pre snúbencov -10% zľavu na všetky naše foto a video balíčky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím! V prípade záujmu vieme zbehať nielen Prahu, ale vieme zabehnuť aj do Kutnej Hory a jej okolia, je to tam tiež super Termín svadby mám voľný. V prípade otázok píšte volajte -janko-
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, Váš termín mám voľný, pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem ďalšie info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@lojzik1913 vy ste nasi :-) Nase pobocky su sidlom prave Kosiciach a Prahe , termin zatial dostupny ale je treba sa poponahlat ak si zelate nas, staci ,ze obadime k tomuto termin uz len jeden par v tom pripade uz nevieme byt plne napomocny. Prajem skore rozhodovanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Váš termín nateraz aktuálny .... Budeme radi ak nazriete na naše portfolio :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lojzik1913 Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám stále voľný. Fotiť v Prahe by bolo super :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Ďakujem a pekný deň prajem Miro
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?