Menu Forum

Fotograf do 600e okolie Nitry, Topolčian ,Banoviec

21. okt 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
baruss
14
Registrovala sa 24. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov a 21 inzerátov. Má 5 priateľov. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
baruss
14
Registrovala sa 24. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov a 21 inzerátov. Má 5 priateľov. Okres Topoľčany.
 Ahoj prosím poradte z vlestnaj skusenosti fotografa na svadbu. neviem sa rozhodnut koho tak prosim o pozitivne i negativne skusenosti. moc ďakujem. Evnet.mali ste niekto fotografa z fotoatelierbn?
22. sep 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13

22. sep 2014 o 20:49  •  www.jlfoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho
69
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 175 príspevkov a 4 inzeráty. Má 29 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho
69
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 175 príspevkov a 4 inzeráty. Má 29 priateľov. Okres Trenčín.
 lubosvrtik.sk krasne fotky, super pristup....
22. sep 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

Dobrý deň,
poslala som Vám IP s informáciami o nás emoticon V prípade záujmu sa s Vami rada skontaktujem emoticon
Ďakujem
S pozdravom
Lucia Laczová
22. sep 2014 o 21:05  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
flashphoto
www.flashphoto.sk
Peter Ilenčík PRO

Foto a video - Okres Prešov
7

“Svadobné fotenia pre rok 2015- kompletné fotenia celého svadobného dňa aj s fotoalbumami, DVD, USB, všetko v cene balíkov. Dostupnost celé Slovensko www.flashphoto.sk”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
flashphoto
www.flashphoto.sk
Peter Ilenčík PRO

Foto a video - Okres Prešov
7

“Svadobné fotenia pre rok 2015- kompletné fotenia celého svadobného dňa aj s fotoalbumami, DVD, USB, všetko v cene balíkov. Dostupnost celé Slovensko www.flashphoto.sk”
(Pred 1 rokom)

Poslal som Vam IP
22. sep 2014 o 21:08  •  www.flashphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

Ponuka zaslaná internou poštou a viac info na stránkach ...
22. sep 2014 o 21:18  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atrin
1
Registrovala sa 26. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
atrin
1
 @baruss mne osobne sa fotky fotoatelieru bn velmi nepacia.. moznu su lacni, ale tych by som brala ozaj iba ak by som si lepsie nemohla dovolit.. ale to je len moj nazor, mozno su tu aj taki co ich mali a styl ich fotiek im vyhovoval. taky je moj subjektivny nazor
22. sep 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@baruss Dobrý, hodnotenia mojich klientov su na FB stranke je ich tam viac ako 80. Rad vás nafotím mojim špeciálnym okom emoticon
22. sep 2014 o 22:13  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Ďaľšie svadobné fotografie na mojej webstránke - svadba Dominika a Michal - Púchov - http://duchovic.sk/svadba-metropolis-puchov.html”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Ďaľšie svadobné fotografie na mojej webstránke - svadba Dominika a Michal - Púchov - http://duchovic.sk/svadba-metropolis-puchov.html”
(Dnes)

@baruss som z Bánoviec, moje najnovsie svadobne fotografie si pozrite na facebooku emoticon
22. sep 2014 o 22:18  •  www.duchovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
baruss
14
fotoportrét
fotoportrét
baruss
14
 @atrin no ja som tiez o nich neni presvedcena... nedavno som videla fotky co fotili ako fotky pekne ale obyc...
22. sep 2014 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (36 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

Foto a video - Okres Trebišov
42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (36 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

Foto a video - Okres Trebišov
42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu emoticon
22. sep 2014 o 22:43  •  www.majcher-production.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
23
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
23
 Dobrý večer do IP som Vám poslal ponuku. Dúfam že Vás zaujme emoticon
22. sep 2014 o 22:50  •  www.nedeliakphoto.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atrin
1
fotoportrét
fotoportrét
atrin
1
 @baruss no, hej, vlastne to je to prave pomenovanie.. ze je to take obycajne.. mne sa pacia fotky ked su take farebne upravovane a je to vidiet ze sa s tym fotograf vie pohrat. a nie ze len nacvakat a hotovo
22. sep 2014 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
baruss
14
fotoportrét
fotoportrét
baruss
14
 @atrin jjj no músim teda ešte hladat... lebo ako vídim kopec fotografov je už vyobjednávaných :( a to som si myslela že mám ešte čas emoticon
22. sep 2014 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atrin
1
fotoportrét
fotoportrét
atrin
1
 ja si myslim ze urcite niekoho najdes.. a v tej cene co si napisala sa uz da najst nieco schopne. z tvojho okolia by som ti vedela asi tychto vymenovat - palo cibula, peter duchovic, tomas paule, nikoleta jancichova, katarina komzikova, nikola bodova a este sa mi paci aj patrik levicky, ale ten je asi zo zlatych moraviec. co sa tyka ich cien tak to ale netusim emoticon ale urcite lacnejsie nez zitnanska :D
22. sep 2014 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
baruss
14
fotoportrét
fotoportrét
baruss
14
 @atrin no to dúfam emoticon ja som ešte zvažovala i roba fojtika ale tam je tá cena podobná ako u žitnanskej.. a zase robit pomaly 2 mesiace na fotografa sa mi neche... každopádne dakujem za názor emoticon
22. sep 2014 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atrin
1
fotoportrét
fotoportrét
atrin
1
 @baruss pocula som uz o nom.. bola som sa ale pozriet na jeho blog lebo som si nevedela jeho tvorbu velmi predstavit.. a veru vcelku kreativne zabery.. ale to tak byva... pekne to moze byt akokolvek, ale cena proste nepusti...
22. sep 2014 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marienkakf
6
Registrovala sa 21. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 993 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Partizánske.
fotoportrét
fotoportrét
marienkakf
6
Registrovala sa 21. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 993 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Partizánske.
 @baruss ahoj emoticon Pána Fojtíka naši poznajú, ale aj tak som sa neodvážila osloviť ho... kvôli cene, si len myslím, že je vyššia, lebo som nenašla zverejnený cenník... Veľmi milý človek, nádherná práca!
My máme zo ZA Jána Ducka, ešte sme sa nestretli, tak uvidím, ako to dopadne emoticon Vyberali sme ho v decembri, sa mi páčil, no aj tá cena bola dobrá emoticon
Ale keď sa tak zamýšľam, teraz by som možno riskla požiadať p. Fojtíka o zľavu... Poslala by si mi prosím do IP jeho ceny? (Len pre zaujímavosť emoticon )
23. sep 2014 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlcik1 (30 r.)
235
Registrovala sa 20. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 954 príspevkov a 12 albumov. Má 113 priateľov. Okres Myjava.
  • Svadba bola 10. októbra 2014
    Ždiar/Tatranská Lomnica, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
vlcik1 (30 r.)
235
Registrovala sa 20. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 954 príspevkov a 12 albumov. Má 113 priateľov. Okres Myjava.
  • Svadba bola 10. októbra 2014
    Ždiar/Tatranská Lomnica, okres Poprad
 http://www.zahumensky.com/ Neviem síce odkiaľ je, ale má krásnu tvorbu emoticon Zdá sa mi, že ho tu mali nevestičky zo západu...
23. sep 2014 o 09:03  •  Svadba bola v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zahrica
15
Registrovala sa 20. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 8. júna 2013
    Dudince, okres Krupina
fotoportrét
fotoportrét
zahrica
15
Registrovala sa 20. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 8. júna 2013
    Dudince, okres Krupina
 Ľuboš Bórik- pozri moje svadobné fotky emoticon Alebo Tibor Bubeník, ale on je trošku drahší
23. sep 2014 o 09:18  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zsgyuri
JURAJ ZSOK PHOTOGRAPHY
Juraj Zsok PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
56

“Uvolnil sa termín 12.09.2015!!”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
zsgyuri
JURAJ ZSOK PHOTOGRAPHY
Juraj Zsok PRO

56

“Uvolnil sa termín 12.09.2015!!”
(Pred 1 rokom)

Bórik a Bubeník sú špička na SKemoticon
23. sep 2014 o 13:14  •  www.fotoz.sk www.facebook.com/jurajzsokphotography  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal, majte krasny vikend .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Včera)

@baruss nasa praca sa Vam pacit bude urcite, staci sa ozvat a zaistit nas na Vas termin emoticon
23. sep 2014 o 13:20  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinko999_2
Martin Gura - fotograf
Martin Gura - fotograf PRO

Foto a video - Okres Žilina
26

“Svadba Martina+Martin https://vimeo.com/119947649”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
martinko999_2
Martin Gura - fotograf
Martin Gura - fotograf PRO

Foto a video - Okres Žilina
26

“Svadba Martina+Martin https://vimeo.com/119947649”
(Pred 1 rokom)

Ponúkam Vám svoje služby
23. sep 2014 o 14:15  •  www.martingura.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eroska88
15
Registrovala sa 11. apríla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Hlohovec.
  • Svadba bola 2. mája 2015
    okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
eroska88
15
Registrovala sa 11. apríla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Hlohovec.
  • Svadba bola 2. mája 2015
    okres Hlohovec
 ja odporúčam JL foto - Hlohovec emoticon
23. sep 2014 o 14:34  •  Svadba bola v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eriino
Erik Ďuriš (Eriino)
Erik Ďuriš PRO

Foto a video - Okres Piešťany
22
fotoportrét
fotoportrét
eriino
Erik Ďuriš (Eriino)
Erik Ďuriš PRO

Foto a video - Okres Piešťany
22
 Rad vam ponuknem moje sluzby emoticon
23. sep 2014 o 15:01  •  www.eriino.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzejnkaaa
13
Registrovala sa 27. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 81 príspevkov a 6 inzerátov. Má 12 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
dzejnkaaa
13
Registrovala sa 27. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 81 príspevkov a 6 inzerátov. Má 12 priateľov. Okres Bratislava.
 @baruss odporucam : https://www.facebook.com/pages/Lucia-Sekerkov%C3%A1-photography/139307409602172?fref=ts
boli sme nadmieru spokojni emoticon
23. sep 2014 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “kontaktné údaje patria do internej pošty”
23. sep 2014 o 20:18 • baruss
fotoportrét
fotoportrét
miminnka
70
Registrovala sa 5. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 204 príspevkov. Má 27 priateľov. Nové Zámky, okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
miminnka
70
Registrovala sa 5. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 204 príspevkov. Má 27 priateľov. Nové Zámky, okres Nové Zámky.
 veľmi odporúčam http://www.alafetaphoto.sk/ emoticon
23. sep 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

@baruss Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie emoticon
23. sep 2014 o 21:29  •  www.romiphoto.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blomsterhage (25 r.)
Registrovala sa 23. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky.
  • Svadba bola 1. marca 2014
    okres Bánovce nad Bebravou
fotoportrét
fotoportrét
blomsterhage (25 r.)
Registrovala sa 23. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky.
  • Svadba bola 1. marca 2014
    okres Bánovce nad Bebravou
 my sme mali tychto a boli sme spokojni s pristupom, fotkami a dobrou cenou! emoticon https://www.facebook.com/pages/Fotografie-%C4%8Ci%C4%8Dmansk%C3%AD/231389733582482?ref=br_rs
23. sep 2014 o 21:55  •  Svadba bola v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
k_jtlin
Registrovala sa 24. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
k_jtlin
Registrovala sa 24. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
 Leada photostudio-Dita Fiebigova z Nitry, zo všetkým nám poradila a aj napriek tomu, že sa neradi fotíme máme krásne fotky, ktoré sme si sami vybrali, môžem len odporučiť.
23. sep 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to