Fotograf - Bratislava a okolie na maj 2016

Hladam spolahliveho fotografa na svadbu, ktora sa bude konat v maji 2016 v RVS Klub Studene. Za odporucania vopred dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste pozrieť moje práce. Som z Bratislavy. :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@janka2016 Dobry den, rad vam ponuknem aj ja svoje sluzby...V pripade ze by vas moja praca zaujala kontaktujte ma mailom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka2016 No ja by som určite odporučil sám seba :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka2016 Dobrý večer, pozrite aj moju tvorbu a web :) Možno som to čo hľadáte :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, napísala som Vám IP. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@janka2016 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka2016 Dobrý deň Janka, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. :-) Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
@janka2016 Ahoj Janka, pozri aj moje fotky, ak sa budú páčiť velmi rád poskytnem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu. 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pon´kam svoje služby ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii. Ďakujem a pekný deň prajem Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, som z Bratislavy a na maj 2016 este mam aj volnu sobotu. Moje fotografie si mozes pozriet na mojej web stranke, alebo na facebooku, pripadne osobne prinesiem ukazat aj viac fotografii. Ak sa vám páčia fotky, budem rada, ak ma oslovite. Pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, kliknite na moj profil, prezrite si moju pracu a pokojne napiste. Dohodneme detaily ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moje portfólio, ak Vás zaujme som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju tvorbu a v prípade záujmu sa ozvite :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem! Pozrite je moje portfolio a ked by sa Vas nieco pacilo nevahajte sa ozvat hocikedy. S pozdravom Riecky
Odpovedať
Profilova fotka
@janka2016 ja mám dobré skusenosti s fotografom Gabrielom Szakálom. Je korektný a velmi kreatívny. www.had-art.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. V máji mám ešte voľné termíny. Pripájam ukážky z mojich svadobných fotografií. Pre viac info ma prosím kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?