Fotograf Bratislava 21.9.2018

Dobrý deň, hľadám fotografa na vyššie uvedený dátum, je to piatok. Máme záujem predovšetkým o pekné a kvalitné fotografie pred obradom, počas neho a po ňom. Ďakujem za všetky tipy a cenové ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikakr Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam volny, skuste pozriet moju pracu, na otazky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rada Vám ponúknem svoje fotoslužby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikakr
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, môžete prebehnúť aj môj web. S pozdravom Rado
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Termin je volny. Info v sprave.
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikakr Dobrý deň, skúste pozrieť aj môj web.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ponúkam Vam svoje služby :-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď nuete mať akékoľvek otázky, napíšte mi. Som tu pre Vás :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ajaku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. :-) Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak by ste mali záujem ponúkam vám aj naše služby
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikakr Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný :-) Ak vás moja práca zaujala, môžete ma kontaktovať aj telefonicky pre viac info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikakr Ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu a naše portfolio ..... Termín zatiaľ aktualny .... VIDEO + FOTO /výhodne cenové balíčky/
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem váš termín máme ešte voľný a do konca roka ponúkame aj zľavu na svadobné balíčky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?