Menu Forum

Fotograf Bratislava 05.09.2015

18. máj 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
erikaf7
1
Registrovala sa 29. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. septembra 2015
fotoportrét
fotoportrét
erikaf7
1
Registrovala sa 29. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. septembra 2015
 Hľadám fotografa na našu svadbu od fotenia príprav do 01:00 hod rána, teda fotenie príprav, portréty v exteriéry, obrad, gratulácie, hostina. Fotky farebné, čierno-biele, slonovinové a kombinácia. Nepotrebujeme tisíc fotiek ale pár sto kvalitných. Na DVD, usb kľúči, prípadne i prístup do galérie, vhodné na tlač a zverejnenie napr. na facebooku. Pár tlačených fotiek v albume. Ak je možné cena do 400 Eur za celú službu.
18. máj 2015 o 13:45  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

Dobrý deň,
sme tím ľudí a zabezpečujeme komplet svadobný servis.
V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem na Vaše otázky. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
18. máj 2015 o 19:38  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
27. máj 2015 o 16:56 • gemeinerphoto