Menu Forum

Fotograf BB, 18.06. 2019

11. okt 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
kimaliptov
Registrovala sa 21. februára 2018 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Okres Liptovský Mikuláš.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kimaliptov
Registrovala sa 21. februára 2018 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Okres Liptovský Mikuláš.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o cenové ponuky na svadobné fotenie

Svadba sa uskutoční 08.júna v BB. Odobierka bude pravdepodobne prebiehať v Brezne, nakoľko ja som z BR, svadobný obrad v BB v kostole, a hostina v Le Gout BB v zahradnom stane. Približný počet hostí je cca 60. Čo sa týka fotenia ženícha a nevesty, to budeme riešiť iný deň ale už vo vlastnej réžii, takže takéto fotenie v balíku nepotrebujeme.

Ďakujem za Vašu odpoveď
14. aug o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný umelecký fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Piešťany
28

“MILÉ NEVESTY, práve sa mi UVOLNIL termín 7.7.2018. Je možné si ho rezervovať. Kuk môj profil.”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný umelecký fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Piešťany
28

“MILÉ NEVESTY, práve sa mi UVOLNIL termín 7.7.2018. Je možné si ho rezervovať. Kuk môj profil.”
(Pred 6 mesiacmi)

@kimaliptov
14. aug o 12:23  •  www.miqocash.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
DANIELNEDELIAK
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
27
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
DANIELNEDELIAK
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
27
 @kimaliptov Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
14. aug o 12:40  •  www.danielnedeliak.com/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 1 mesiacom)

@kimaliptov Dobry den, ja mam dve otazky na to aby som sa vedel nejako rozhdonut ci vam poslem ponuku:

1) v nadpise je 18.6 ale v texte pisete ze 8.6. ktory je teda spravny termin?

2) pisete, ze parove fotenie bude v iny den vo vasej rezii, to chapem. cize chcete nafotit pripravy + detaily + obrad a potom hostinu s programom. Spravne som to pochopil?

Dakujem

Markovic
15. aug o 22:46  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
kimaliptov
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kimaliptov
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobry den Opravujem.datum z textu je spravny, 8 jun.v nadpise je chyba. A ano pochopili ste to spravne
17. aug o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografkahanabart
FOTO Hana Bart
PRO

Foto a video - Okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
fotografkahanabart
FOTO Hana Bart
PRO

@kimaliptov dobrý deň, moju ponuku nájdete v správe emoticon
24. aug o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (29 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

30

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (29 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

30

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň,
rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby.
V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
25. aug o 13:20  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

Foto a video - Okres Zvolen
31

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termíny 12.5.2018 a 6.10.2018 pozrite si moju tvorbu, svadobné príbehy na www.martinalmasi.com Martin Almáši”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

Foto a video - Okres Zvolen
31

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termíny 12.5.2018 a 6.10.2018 pozrite si moju tvorbu, svadobné príbehy na www.martinalmasi.com Martin Almáši”
(Pred 6 mesiacmi)

@kimaliptov Pekný deň Vám prajem, Váš termín mám voľný a rád budem Vašim fotografom. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
31. aug o 19:32  •  www.martinalmasi.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
detailphotostudio (32 r.)
Viliam Lezo - DETAIL PHOTOSTUDIO
Viliam Lezo PRO

Foto a video - Okres Prievidza
PRO Shop: 1 inzerát
fotoportrét
fotoportrét
detailphotostudio (32 r.)
Viliam Lezo - DETAIL PHOTOSTUDIO
Viliam Lezo PRO

Foto a video - Okres Prievidza
PRO Shop: 1 inzerát
 Dobrý deň som svadobný fotograf z Okresu Prievidza ale fotím po celom Slovensku a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme 🙂cenník na mieru podľa vašich požiadaviek 300€. 📸 termín na svadobné fotenie mám voľný 📸 viac informácií o sebe mám v profile 🙂
11. okt o 15:54  •  www.facebook.com/detailphotostudio/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama