Menu Forum

Fotograf Banska Bystrica 25.8.2018

26. nov 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
aandyy66
Registrovala sa 14. februára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
aandyy66
Registrovala sa 14. februára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Banská Bystrica
 Dobrý deň, hľadáme fotografa na našu svadbu 25.8.2018 - BB. Ďakujem
23. nov 2017 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
17
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
17

23. nov 2017 o 21:37  •  www.jlfoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

Foto a video - Okres Zvolen
30

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termíny 12.5.2018 a 6.10.2018 pozrite si moju tvorbu, svadobné príbehy na www.martinalmasi.com Martin Almáši”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

30

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termíny 12.5.2018 a 6.10.2018 pozrite si moju tvorbu, svadobné príbehy na www.martinalmasi.com Martin Almáši”
(Pred 3 mesiacmi)

@aandyy66 Dobrý deň, rád budem Vašim svadobným fotografom. Som zo Zvolena. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, kedykoľvek ma kontaktujte emoticon Prajem Vám príjemný deň, Martin
23. nov 2017 o 23:17  •  www.martinalmasi.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
2

“Párové fotenie v pieskových dunách Sandbergu Aby ste odfotili na Sandbergu dunu, to by ste si asi museli zobrať román od Franka Herberta, ale inak je tam piesku až-až. Presvedčili sme sa o tom aj so Zdenkou a Petrom, keď sme tam boli fotiť v jedno neskoré júlové popoludnie. Napriek tomu, že dni vopred boli upršané a zamračené na stredu”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

2

“Párové fotenie v pieskových dunách Sandbergu Aby ste odfotili na Sandbergu dunu, to by ste si asi museli zobrať román od Franka Herberta, ale inak je tam piesku až-až. Presvedčili sme sa o tom aj so Zdenkou a Petrom, keď sme tam boli fotiť v jedno neskoré júlové popoludnie. Napriek tomu, že dni vopred boli upršané a zamračené na stredu”
(Pred 10 mesiacmi)

@aandyy66 Neurobte tu chybu, ze si budete pozerat LEN na fotky. Tie sú dôležité, ale rovnako dôležite je ako vznikajú, či je pri nich zábava, alebo stres, kopa opakovania záberov a celodenné režírovanie, alebo o fotografovi ani nebudete vedieť. Zistite si kedy vam fotograf fotky doda, v akej kvalite, s akym spracovanim. Keď sa porozprávate s fotografmi, zistite, aké sú vaše potreby a ich riešenia problémov. Budte narocna, chcite o fotografovi vediet viac nez len ze si pozriete 5 jeho najdokonalejsich fotiek z poslednych 4 rokov fotenia.
23. nov 2017 o 23:23  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
jozefmudrak
Jozef Mudrák Fotograf
Jozef Mudrák PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jozefmudrak
Jozef Mudrák Fotograf
Jozef Mudrák PRO

1
 Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe emoticon
23. nov 2017 o 23:27  •  www.jozny.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andreivox
Andrei Vox
PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1
fotoportrét
fotoportrét
andreivox
Andrei Vox
PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1
 Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))
24. nov 2017 o 10:29  •  www.andyvox.com/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andy
Andrea a Tomáš Peško Photography
PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
andy
Andrea a Tomáš Peško Photography
PRO

2
 @aandyy66 dobry den, vas termin mame zatial volny. prosim pozrite moj profil a nasu webovu stranku, kde mozete vidiet cele svadby. v pripade zaujmu, ma prosim kontaktujte, dakujem a zelam prijemne svadobne pripravy emoticon
24. nov 2017 o 12:25  •  Svadba bola v auguste 2005  •  www.svadobny-fotograf.com, www.peskophotography.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zdenuliak (32 r.)
Registrovala sa 26. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 3 priateľov. Malachov, okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 6. októbra 2012
    Malachov, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
zdenuliak (32 r.)
Registrovala sa 26. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 3 priateľov. Malachov, okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 6. októbra 2012
    Malachov, okres Banská Bystrica
 Dobry den,

jednoznacne www.fotomilan.sk

perfektny clovek ktory vie precitit svoju pracu a vyjadrit to cez objektiv.,

vsak presvedcte sa sami a nebudete lutovat emoticon
25. nov 2017 o 09:49  •  Svadba bola v októbri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (39 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

11

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (39 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

11

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 4 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
26. nov 2017 o 20:12  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama