Fotograf, Banská Bystrica, 18.06.2019

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o cenové ponuky na svadobné fotenie Svadba sa uskutoční 08.júna v BB. Odobierka bude pravdepodobne prebiehať v Brezne, nakoľko ja som z BR, svadobný obrad v BB v kostole, a hostina v Le Gout BB v zahradnom stane. Približný počet hostí je cca 60. Čo sa týka fotenia ženícha a nevesty, to budeme riešiť iný deň ale už vo vlastnej réžii, takže takéto fotenie v balíku nepotrebujeme. Ďakujem za Vašu odpoveď
Odpovedať
Profilova fotka
@kimaliptov
Odpovedať
Profilova fotka
@kimaliptov Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@kimaliptov Dobry den, ja mam dve otazky na to aby som sa vedel nejako rozhdonut ci vam poslem ponuku: 1) v nadpise je 18.6 ale v texte pisete ze 8.6. ktory je teda spravny termin? 2) pisete, ze parove fotenie bude v iny den vo vasej rezii, to chapem. cize chcete nafotit pripravy + detaily + obrad a potom hostinu s programom. Spravne som to pochopil? Dakujem Markovic
Odpovedať
Dobry den Opravujem.datum z textu je spravny, 8 jun.v nadpise je chyba. A ano pochopili ste to spravne
Odpovedať
Profilova fotka
@kimaliptov dobrý deň, moju ponuku nájdete v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby. V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@kimaliptov Pekný deň Vám prajem, Váš termín mám voľný a rád budem Vašim fotografom. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň som svadobný fotograf z Okresu Prievidza ale fotím po celom Slovensku a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme 🙂cenník na mieru podľa vašich požiadaviek 300€. 📸 termín na svadobné fotenie mám voľný 📸 viac informácií o sebe mám v profile 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som fotografka z B. Bystrice ak ešte nemáte vybratého svojho fotografa, môžete si kľudne pozrieť aj moju tvorbu tu alebo na fb - Michelle D. Photography. Ceny mam prijateľné.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?