Fotograf - BA 3.10.2015

Profilova fotka
Hľadáme fotografa na termín 3.10.2015 - foto obradu, príprav a štylizované fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@petulda555 ahoj termín mám voľný, ak sa ti fotky budú páčiť veľmi rád pošlem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak budete mať záujem o bližšie informácie o nás a našej práci prosím kontaktujte ma... :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@petulda555 rad ponuknem aj moje sluzby....ak by boli otazky kludne sa pytajte :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petulda555 Ahoj :-) Ja som volna a som z Bratislavy. Fotky aj cennik najdete na webe. Ak budete mat zaujem alebo otazky, rychlo odpoviem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petulda555 Ahoj,skús pozrieť aj moju tvorbu a web :) Moížno som pre Vás to pravé ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petulda555 Dobrý večer, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem veľmi pekne za ponuky, postupne si ich všetky popozerám a každému sa ozvem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, som z Bratislavy a termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám ešte stále voľný ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať cez váš veľký deň D
Odpovedať
Profilova fotka
@petulda555 Pekný deň prajem. Termín ešte voľný. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Radi prídeme. Vzdialenosť nieje problém. Profi team Svadbafotovideo
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny, ak mate zajem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petulda555 Dobrý večer, ak by Vás oslovila moja práca, termín mám voľný. Som z PK takže do BA je to na skok :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?