Fotograf a kameraman, okolie PB (8.10.2016)

Poradte mi prosím nejakého dobrého fotografa a kameramana v jednom. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ja mám Váš termín svadby stále voľný. Posielam pár fotiek na ukážku, keď by Vás zaujali, tak viac foto a aj iných informácií nájdete na mojom webe. Ak by ste mali akékoľvek otázky, rád odpoviem. S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám kombináciu 2v1 za výhodnú cenu. Nieje to však kombinácia, kde sa robí zároveň video aj foto. Foto spočíva vo fotografovaní v exteriéri alebo interiéri / umelecké foto / a potom počas hostiny. Ostatné o kamere. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
@erikaa44 Ahoj, ak sa Vám fotky budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Skús Procházkovcov - otec kamera syn foto - cena závisí od balíka, čo si vyberieš nájdeš aj na FB aj majú svoju stránku - skús sa spýtať možno ti oboje spraví aj Peter Procházka
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ponúkam fotografie. Budem rada, keď si pozrieš moju práci, a ak sa ti zapáči, rada odpoviem na všetky otázky. :) Juliána Kaščáková
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje portfolio. Keď Vás moja tvroba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky.
Odpovedať
@erikaa44 ahoj erika, skus napisat do activepro.sk :) Mozno ti pomozu, mam aj cislo ak by si potrebovala.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?