Fotograf a kameraman na svadbu - Prešov 24.8.2019

Ahojte :) prosím o prípadný tip alebo priamy kontakt na fotografa a kameramana na svadbu - Prešov 24.8.2019. Vopred ďakujem za všetky odpovede ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@vikipo
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa v jednom výhodnom balíčku :-) Posielam Vám správu . Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@vikipo Zdravím Vás, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mám voľný Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
@vikipo poslal som vám správu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný posielam správu do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem. Poslal som Vám správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vikipo
Odpovedať
Profilova fotka
@vikipo Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
@vikipo posúvam kontakt na super mladý manželský pár (fotografka a kameraman) s dokonalým prístupom a kvalitnou prácou a super cenou. http://mojesvadobnefotoavideo.6te.net... Určite odporúčam, skúste sa informovať ohľadom termínu.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín vašej svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Aktuálnu tvorbu nájdete na mojej web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný večer, Martin
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň. Ja by som Vám chcem ponúknuť fotobúdku resp. Fotokútik. Radi Vám pripravíme rámčeky na ktorých budú Vaše mená, dátum svadby a pod. Máme tiež zábavné rekvizity a pekné pozadia. Všetky fotky budú vytlačené hneď po odfotení v neobmedzenom množstve. V ponuke je toho veĺa, ale lepšie to prekonzultovať po telefóne. Všetko na profile a www. Do fotobudkovania.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?