Fotograf a kameraman na svadbu 8.10.2016 v Sali

Pekný deň, hľadáme fotografa a kameramana, najlepšie zohratú dvojicu/trojicu, ktorý by nám zvečnili náš veľký deň - 8.10.2016. Máte nejakých overených a skúsených ľudí v normálnych cenách? Dajte tip, poprípade kontakt a nejaké recenzie. Najlepšie niečo inovatívne, nie klasické fotky, ktoré má každá druhá nevesta v albume. Ďakujeme Prajeme pekný deň Lucia, nevesta v príprave :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som členom Asociacie profi fotografov na SK zamerany najviac na svadobnu fotografiu. Ak nechcete klasiku pozrite si moju pracu. Termin mam volny, ak Vas moja praca zaujala mozete ma kontaktovat. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám zohraný, skúsený tím fotografa a kameramana zo spoločného štúdia. Pozrite si naše ponuky na stránke, ak Vás niektorá osloví, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám dáme bližšie info. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dessire1 Skúste pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním podrobnejšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja tvorba osloví, veľmi rád Vám odpoviem na otázky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dessire1 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dessire1 pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak by ste mali záujem o moje služby kľudne ma kontaktujte cez správu, pošlem cenník. Som z Galanty, Šaľu mám na skok ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?