Fotograf a kameraman na svadbu 14.09.2019 v Bardejove

Rada by som sa informovala o nejakom este stale volnom Fotografovi a/alebo Kameramanovi na svadbu v Bardejove 14.09.2019. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň :) , termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info Vám píšem v správe! :)
Odpovedať
Profilova fotka
@leni2588 nahliadnite na web
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím vás, poslal som vám správu - kameraman na svadbu, pekný večer.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín 14.9.2019 máme zatiaľ voľný. Špecializujeme sa na reportážne svadobné fotografie a video (krátky film). Každá svadba je pre nás neopakovateľný príbeh, naša úloha je tento príbeh zachytiť :-) Pokiaľ Vás zaujme naša tvorba, rodi Vám pošleme individuálnu cenovú ponuku :-) Prajeme prijemne svadobné plánovanie. Marek a Adam
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, daný termín mám voľný. Všetky info a viac fotiek najdete na mojej web stranke uvedenej pod komentom. Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás dátum máme ešte voľný a máme na svadobné balíčky aj novoročné zľavy poslala som vám správu s pozdravom Foto-ateliér Nika a Fizzy
Odpovedať
Fotobúdka HappyFace www.happyface.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@leni2588 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa v jednom výhodnom balíčku :-) Posielam Vám správu . Viac info i na mojom webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ponukam Vám svoje služby.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?