Fotograf a kameraman na svadbu 05.09.2015 na Liptove? :)

Pekný deň, hľadáme kameramana a fotografa na svadbu 05.09.2015 na Liptove, viete nám nejakého/ých odporučiť? ĎAKUJEME :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň som z LM termín je voľný z možnosťou kameramana aj DJ- ja pre ďalšie info a zaujatie mojej tvorby ma prosím informujte na IP pekný večer prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj www stránky. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím ľudí a ponúkame Vám foto a video služby. Organizujeme svadby podľa želaní budúcich novomanželov. :-) Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte... Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby.Ponuku posielame do IP adresy. S pozdravom Martin Kavecký.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, sme zo Žiliny, takže Liptov je blízko. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo na FB. Rady budeme súčasťou Vášho svadobného dňa :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@petuska1401 Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Svadby fotím po celom Slovensku, cestovné mám zarátané v cene. Pokiaľ sa Vám zapáčia moje fotografie, neváhajte ma kontaktovať. S pozdravom, Ján Senčák
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?