Fotograf a kameraman na nasu svadbu na 17.9.2016.

Ahojte, hladame fotografa a kameramana na nasu svadbu na 17.9.2016. Mal by to byt profesional. Viete o niekom? Každý typ je dobrý a pomôže nám. Dakujeme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moninka22 Dobrý, ako fotograf mám voľno :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám stále voľný. Na ukážku posielam pár fotografií. Ak Vás zaujmú tak na webe nájdete viac, tiež tam nájdete aj ostatné informácie. S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby skúseného tímu. Viac na našej stránke. Štúdio KAMA.
Odpovedať
Profilova fotka
Naše služby sú tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
@moninka22 Termín zatiaľ volný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Prajem krásny večer. Ponúkam Vám moje profesionálne služby. Bude mi cťou s Vami spolupracovať. Prajem pekný večer. Matuška
Odpovedať
Profilova fotka
Pripájam prezentačnú fotokoláž a ukážku môjho fotovýstupu v podobe fotoknihy.
Odpovedať
Pozerám, že si zo SNV :) Kameramana ti odporúčam Štefana Kožíka, je to mladý, veľmi kreatívny chalan a robí fakt krásne videá :) Niečo z jeho tvorby nájdeš aj na youtube. Fotografa ti odporúčam Tomáša Hudáčeka (plutofoto), má krásnu robotku a je veľmi šikovný a kratívny, nájdeš ho aj na fb :) Pekné prípravy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozri aj na tvorbu fotografov Mareka Zaliberu a Jozefa Brajera,najdes ich na facebook alebo aj na google.sk.Alebo v SNV je aj Branislav Hanus....,prajem dobry vyber.Kameraman Marian Lesňak...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, budem rada, keď si pozrieš aj moje portfólio. Ak sa Ti zapáči, píš pre bližšie info. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@moninka22 ahoj, pozri moje fotky, ak sa budú páčiť pošlem bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
video a fotografie z vašej svadby budú také, ako vy – prirodzené, zábavné a plné lásky, ponúkame vysokú kvalitu a dobrú cenu ….. je to o vás, nie o nás ….. PANDORASBOX https://vimeo.com/channels/pandorasbox
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín mám zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín mám predbežne voľný, vprípade záujmu ma prosím kontaktujte. S pozdravom, Dávid Doroš
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje portfolio. Keď Vás moja tvroba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak Vás zaujala naša tvorba rada Vám pošlem viac informácií o nás. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Banská Bystrica, Zvolen - celá SR aj Lomničák :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkame služby kameramana a fotografky. Foteniu a natáčaniu sa venujeme 8 rokov. Pracujeme s profesionálnou technikou. Ak Vás zaujmú naše ukážky napíšte. Manželia Varhaníkovci
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?