Menu Forum

Fotograf a kameraman na 2.6.2018 okolie BS, KA, ZV

15. sep 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
springgirl
Registrovala sa 25. augusta 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
springgirl
Registrovala sa 25. augusta 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň, hľadám svadobného fotografa a kameramana (nie v jednom), ktorý ma nezruinuje a poskytne mi fotky a video s atmosférou. Ďakujem za ponuky a rady emoticon
25. aug o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
9
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
9
 @springgirl Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
25. aug o 14:28  •  www.photostancik.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok

“Párové fotenie v pieskových dunách Sandbergu Aby ste odfotili na Sandbergu dunu, to by ste si asi museli zobrať román od Franka Herberta, ale inak je tam piesku až-až. Presvedčili sme sa o tom aj so Zdenkou a Petrom, keď sme tam boli fotiť v jedno neskoré júlové popoludnie. Napriek tomu, že dni vopred boli upršané a zamračené na stredu”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič PRO

“Párové fotenie v pieskových dunách Sandbergu Aby ste odfotili na Sandbergu dunu, to by ste si asi museli zobrať román od Franka Herberta, ale inak je tam piesku až-až. Presvedčili sme sa o tom aj so Zdenkou a Petrom, keď sme tam boli fotiť v jedno neskoré júlové popoludnie. Napriek tomu, že dni vopred boli upršané a zamračené na stredu”
(Pred 1 mesiacom)

@springgirl pridavam sa k tomu co pise @photostancik a dodavam, ze neurobte tu chybu, ze si budete pozerat LEN na fotky. Tie sú dôležité, ale rovnako dôležite je ako vznikajú, či je pri nich zábava, alebo stres, kopa opakovania záberov a celodenné režírovanie, alebo o fotografovi ani nebudete vedieť. Zistite si kedy vam fotograf fotky doda, v akej kvalite, s akym spracovanim. Keď sa porozprávate s fotografmi, zistite, aké sú vaše potreby a ich riešenia problémov. Budte narocna, chcite o fotografovi vediet viac nez len ze si pozriete 5 jeho najdokonalejsich fotiek z poslednych 4 rokov fotenia.

Viac postrehov a rád sa dočítate aj na blogu na mojej webstránke, kde nájdete aj moje portfolio a cennik.
25. aug o 14:45  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný umelecký fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Bratislava
25

“Www.miqocash.com - voľné termíny dostupné”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný umelecký fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

25

“Www.miqocash.com - voľné termíny dostupné”
(Pred 3 týždnami)

Dobry den,

ponukam luxusne fotografie s atmosferou a napadom odlisujuce sa od priemeru. Viac na mojom webe.
25. aug o 15:05  •  www.miqocash.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jozefmudrak
Svadobná fotografia
PRO

Foto a video - Okres Zvolen
1
fotoportrét
fotoportrét
jozefmudrak
Svadobná fotografia
PRO

1
 Dobrý deň, termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe emoticon
25. aug o 16:01  •  www.jozny.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tonobalucha
slobodnyfotograf.sk
PRO

2

“Na rozšírenie obzoru pre budúce nevestičky, môj nový fotoblog venovaný svadobnému fotografovaniu : http://www.slobodnyfotograf.sk/asistentka-fotografa-nutnost-alebo-zbytocnost/”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
tonobalucha
slobodnyfotograf.sk
PRO

2

“Na rozšírenie obzoru pre budúce nevestičky, môj nový fotoblog venovaný svadobnému fotografovaniu : http://www.slobodnyfotograf.sk/asistentka-fotografa-nutnost-alebo-zbytocnost/”
(Pred 1 mesiacom)

Skúste kuk aj na môj web.
25. aug o 16:10  •  www.slobodnyfotograf.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (35 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
33

“Rok 2018 ešte 9 voľných termínov. Rezervácie www.fotografovanie.eu recenzie https://www.facebook.com/savdobnyfotograf1/reviews”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (35 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
33

“Rok 2018 ešte 9 voľných termínov. Rezervácie www.fotografovanie.eu recenzie https://www.facebook.com/savdobnyfotograf1/reviews”
(Dnes)

@springgirl Dobrý u mňa voľné, cestovné v cene emoticon
26. aug o 20:09  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

10

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

10

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 3 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
28. aug o 23:22  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

27
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

27
 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať otázky, veľmi rád Vám odpoviem emoticon
30. aug o 08:36  •  www.martinalmasi.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 10 mesiacmi)

Dobrý deň,
môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. emoticon
Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky.
Ďakujem
S pozdravom
31. aug o 09:15  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monikamolnarphotography
Monika Molnarova Photography
Monika Molnárová PRO

Foto a video - Okres Galanta
2
fotoportrét
fotoportrét
monikamolnarphotography
Monika Molnarova Photography
Monika Molnárová PRO

Foto a video - Okres Galanta
2
 Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný emoticon Pozrite si prosím moje práce aj na FB stránke. Pre viac info kľudne ma kontaktujte telefonicky
1. sep o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič PRO

(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič PRO

(Pred 1 mesiacom)

Hlavne sa nenechajte zruinovat psychicky ci uz pocas svadby, alebo po nej ked uvidite svoje fotky od nejakeho superlacneho fotografa emoticon
12. sep o 12:59  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “reklama”
14. sep o 08:17 • aneli2
fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (35 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
30

“Nové svadobné fotografie - Svadba Petra a Radovan - Opatovce - http://duchovic.sk/svadba-opatovce.html”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (35 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
30

“Nové svadobné fotografie - Svadba Petra a Radovan - Opatovce - http://duchovic.sk/svadba-opatovce.html”
(Pred 2 mesiacmi)

@springgirl pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe,
15. sep o 23:46  •  www.duchovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to