Menu Forum

Fotograf a kameraman na 2.6.2018 okolie BS, KA, ZV

15. sep 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
springgirl
Registrovala sa 25. augusta 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
springgirl
Registrovala sa 25. augusta 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň, hľadám svadobného fotografa a kameramana (nie v jednom), ktorý ma nezruinuje a poskytne mi fotky a video s atmosférou. Ďakujem za ponuky a rady emoticon
25. aug o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
11
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
11
 @springgirl Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
25. aug o 14:28  •  www.photostancik.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok

“Párové fotenie v pieskových dunách Sandbergu Aby ste odfotili na Sandbergu dunu, to by ste si asi museli zobrať román od Franka Herberta, ale inak je tam piesku až-až. Presvedčili sme sa o tom aj so Zdenkou a Petrom, keď sme tam boli fotiť v jedno neskoré júlové popoludnie. Napriek tomu, že dni vopred boli upršané a zamračené na stredu”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič PRO

“Párové fotenie v pieskových dunách Sandbergu Aby ste odfotili na Sandbergu dunu, to by ste si asi museli zobrať román od Franka Herberta, ale inak je tam piesku až-až. Presvedčili sme sa o tom aj so Zdenkou a Petrom, keď sme tam boli fotiť v jedno neskoré júlové popoludnie. Napriek tomu, že dni vopred boli upršané a zamračené na stredu”
(Pred 3 mesiacmi)

@springgirl pridavam sa k tomu co pise @photostancik a dodavam, ze neurobte tu chybu, ze si budete pozerat LEN na fotky. Tie sú dôležité, ale rovnako dôležite je ako vznikajú, či je pri nich zábava, alebo stres, kopa opakovania záberov a celodenné režírovanie, alebo o fotografovi ani nebudete vedieť. Zistite si kedy vam fotograf fotky doda, v akej kvalite, s akym spracovanim. Keď sa porozprávate s fotografmi, zistite, aké sú vaše potreby a ich riešenia problémov. Budte narocna, chcite o fotografovi vediet viac nez len ze si pozriete 5 jeho najdokonalejsich fotiek z poslednych 4 rokov fotenia.

Viac postrehov a rád sa dočítate aj na blogu na mojej webstránke, kde nájdete aj moje portfolio a cennik.
25. aug o 14:45  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný umelecký fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Bratislava
25

“Www.miqocash.com - voľné termíny dostupné”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný umelecký fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

25

“Www.miqocash.com - voľné termíny dostupné”
(Pred 2 mesiacmi)

Dobry den,

ponukam luxusne fotografie s atmosferou a napadom odlisujuce sa od priemeru. Viac na mojom webe.
25. aug o 15:05  •  www.miqocash.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jozefmudrak
Jozef Mudrák Fotograf
Jozef Mudrák PRO

Foto a video - Okres Zvolen
1
fotoportrét
fotoportrét
jozefmudrak
Jozef Mudrák Fotograf
Jozef Mudrák PRO

1
 Dobrý deň, termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe emoticon
25. aug o 16:01  •  www.jozny.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tonobalucha
slobodnyfotograf.sk
PRO

2

“Na rozšírenie obzoru pre budúce nevestičky, môj nový fotoblog venovaný svadobnému fotografovaniu : http://www.slobodnyfotograf.sk/asistentka-fotografa-nutnost-alebo-zbytocnost/”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
tonobalucha
slobodnyfotograf.sk
PRO

2

“Na rozšírenie obzoru pre budúce nevestičky, môj nový fotoblog venovaný svadobnému fotografovaniu : http://www.slobodnyfotograf.sk/asistentka-fotografa-nutnost-alebo-zbytocnost/”
(Pred 3 mesiacmi)

Skúste kuk aj na môj web.
25. aug o 16:10  •  www.slobodnyfotograf.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (35 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
PRO Shop: 5 inzerátov
33

“Čo takto fotograf ktorý by zachytil na fotografiách svadobného dňa vôňu, náladu, úsmevy... Je to naozaj možné, moje fotografie sú presne také... www.fotografovanie.eu”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (35 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
PRO Shop: 5 inzerátov
33

“Hladate Fotografa? Rok 2018 ešte 7 voľných termínov. V plnom balíku nájdete INSTAX ZADARMO, fotostena, ručne robený fotoalbum a fotorámček priamo na svadbe a omnoho viac.... Rezervácie www.fotografovanie.eu recenzie https://www.facebook.com/savdobnyfotograf1/reviews”
(Dnes)

@springgirl Dobrý u mňa voľné, cestovné v cene emoticon
26. aug o 20:09  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (39 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

10

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (39 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

10

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 3 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
28. aug o 23:22  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

29
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

29
 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať otázky, veľmi rád Vám odpoviem emoticon
30. aug o 08:36  •  www.martinalmasi.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň,
môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. emoticon
Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky.
Ďakujem
S pozdravom
31. aug o 09:15  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monikamolnarphotography
Monika Molnarova Photography
Monika Molnárová PRO

Foto a video - Okres Galanta
3
fotoportrét
fotoportrét
monikamolnarphotography
Monika Molnarova Photography
Monika Molnárová PRO

Foto a video - Okres Galanta
3
 Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný emoticon Pozrite si prosím moje práce aj na FB stránke. Pre viac info kľudne ma kontaktujte telefonicky
1. sep o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič PRO

(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič PRO

(Pred 3 mesiacmi)

Hlavne sa nenechajte zruinovat psychicky ci uz pocas svadby, alebo po nej ked uvidite svoje fotky od nejakeho superlacneho fotografa emoticon
12. sep o 12:59  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “reklama”
14. sep o 08:17 • aneli2
fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (35 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
30

“Nové svadobné fotografie - Svadba Petra a Radovan - Opatovce - http://duchovic.sk/svadba-opatovce.html”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (35 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
30

“Nové svadobné fotografie - Svadba Petra a Radovan - Opatovce - http://duchovic.sk/svadba-opatovce.html”
(Pred 3 mesiacmi)

@springgirl pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe,
15. sep o 23:46  •  www.duchovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama