Menu Forum

Fotograf a kameraman na 10.8.2013

13. júl 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
vicuska161 (25 r.)
4
Registrovala sa 3. marca 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 18 príspevkov. Má 9 priateľov. Pohorela, okres Brezno.
  • Svadba bola 10. augusta 2013
    Pohorela, okres Brezno
fotoportrét
fotoportrét
vicuska161 (25 r.)
4
Registrovala sa 3. marca 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 18 príspevkov. Má 9 priateľov. Pohorela, okres Brezno.
    Pohorela, okres Brezno
 Potrebujem kameramana a fotografa v primeranej cene na 10 august.Najlepšie ked 2v1.
10. júl 2013 o 19:52  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
flashphoto
www.flashphoto.sk
Peter Ilenčík PRO

Foto a video - Okres Prešov
7

“Svadobné fotenia pre rok 2015- kompletné fotenia celého svadobného dňa aj s fotoalbumami, DVD, USB, všetko v cene balíkov. Dostupnost celé Slovensko www.flashphoto.sk”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
flashphoto
www.flashphoto.sk
Peter Ilenčík PRO

7

“Svadobné fotenia pre rok 2015- kompletné fotenia celého svadobného dňa aj s fotoalbumami, DVD, USB, všetko v cene balíkov. Dostupnost celé Slovensko www.flashphoto.sk”
(Pred 3 rokmi)

Trafili ste sa mi do volneho datumu emoticon Ale 2v1 Vam neponuknem. Pozrite si moje fotografie a v pripade zaujmu ma kludne kontaktujte. Fotografie nájdete aj tu na mojasvadba alebo na mojej webstranke.
10. júl 2013 o 20:18  •  www.flashphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vicuska161 (25 r.)
4
    Pohorela, okres Brezno
fotoportrét
fotoportrét
vicuska161 (25 r.)
4
    Pohorela, okres Brezno
 A môžete mi prosím poslať na e-mail ..bambulka161@gmail.com..váš cenník dakujem..:D
10. júl 2013 o 20:21  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
flashphoto
www.flashphoto.sk
Peter Ilenčík PRO

7

(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
flashphoto
www.flashphoto.sk
Peter Ilenčík PRO

7

(Pred 3 rokmi)

Poslal som Vam
10. júl 2013 o 20:30  •  www.flashphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
markolino (35 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

Foto a video - Okres Košice
72
fotoportrét
fotoportrét
markolino (35 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

72
 smiem vediet aku cenu ocakavate od fotenia ?
10. júl 2013 o 20:34  •  www.svadobnycas.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vicuska161 (25 r.)
4
    Pohorela, okres Brezno
fotoportrét
fotoportrét
vicuska161 (25 r.)
4
    Pohorela, okres Brezno
 Markolino....Prosím Vás pošlite mi aj vi vašú cenovú ponuku....Ďakujem
10. júl 2013 o 20:36  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vicuska161 (25 r.)
4
    Pohorela, okres Brezno
fotoportrét
fotoportrét
vicuska161 (25 r.)
4
    Pohorela, okres Brezno
 @flashphoto OK...idem sa pozrieť
10. júl 2013 o 20:37  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Ľubomír Kodhaj Fotoštúdio LUKO
Ľubomír Kodhaj PRO

Foto a video - Okres Trenčín
5
fotoportrét
fotoportrét
kodhaj
Ľubomír Kodhaj Fotoštúdio LUKO
Ľubomír Kodhaj PRO

Foto a video - Okres Trenčín
5
 Dobrý večer, dovolil som si poslať Vám ponuku. Váš termín mám voľný. emoticon
10. júl 2013 o 20:44  •  www.fotostudioluko.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (39 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (39 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 2 rokmi)

Dobrý deň. Termín mám ešte voľný, na augustový termín ponúkam zľavu 20%, pozrite si aj moje svadobné fotografie (profil, web) a v prípade záujmu ma kontaktujte. Nie je problém ani natočiť video, spolu s manželkou sme tým..
10. júl 2013 o 20:46  •  www.romiphoto.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
flashphoto
www.flashphoto.sk
Peter Ilenčík PRO

7

(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
flashphoto
www.flashphoto.sk
Peter Ilenčík PRO

7

(Pred 3 rokmi)

@vicuska161 Ponuk mate habadej uz len si pozriet a vybrat emoticon
10. júl 2013 o 20:55  •  www.flashphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markolino (35 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

72
fotoportrét
fotoportrét
markolino (35 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

72
 @vicuska161
Dobry den ja mam pevnu cenu 340 euro celodenne fotenie s fotoknihou a DVD nosicom kde mate fotografie v tlacovej kvalite + 20 ks klasickych fotiek 15x20 cm
Preplacaju sa mi este cestovne naklady
10. júl 2013 o 22:25  •  www.svadobnycas.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
35

“Ahojte baby, ak Vás budúci rok čaká svadba možno sa budete chcieť pozrieť na našu stránku www.showcheeks.sk je možné že vás naša práca zaujme, potom už len stačí napísať správu či zavolať. Máme radi moderný, nápaditý štýl vo fotgrafii, veď posúďte sami :) Krásny deň.”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
35

“Kočky, baby, dievčatá niektoré z Vás už majú tohtoročnú svadbu za sebou, iné to ešte len čaká. Určite už máte všetko vybavené a preto fotografa už nepotrebujete, ale keby predsa, možno by ste si ešte chceli pozrieť naše portfólio tu: www.showcheeks.sk alebo tu: www.facebook.com/showcheeks A ak by to nestačilo radi Vám ponúkneme LastMinute zľavy na všetky voľné termíny v tomto”
(Dnes)

Dobrý deň, 10.augusta máme termín ešte voľný. Cenník nájdete na našej stránke. Doprava vrámci slovenska je u nás zadarmo. Sme dvaja fotografi a na tento termín Vám môžeme ponúknuť aj Last Minute Zľavu. emoticon
11. júl 2013 o 08:45  •  www.showcheeks.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

28

“Ludia nevedia co chcu pokial im to neukazete .. A preco nas ? Urcite na to pridete sami .. . ;- ) WooW Production Foto Video - http://woowpro.sk https://youtu.be/5BkuAvmJlig”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

28

“Ludia nevedia co chcu pokial im to neukazete .. A preco nas ? Urcite na to pridete sami .. . ;- ) WooW Production Foto Video - http://woowpro.sk https://youtu.be/5BkuAvmJlig”
(Pred 4 mesiacmi)

mame jeden komplet tim na Vas terim (foto + video). Doprajte a uzivajte si den s nami
11. júl 2013 o 10:15  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markolino (35 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

72
fotoportrét
fotoportrét
markolino (35 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

72
 Mila nevesta musim stiahnuť ponuku pre Vas tento termín mi dnes zarezervovali svadobcania
11. júl 2013 o 12:06  •  www.svadobnycas.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jozefgriger
Videofamily
Jozef Griger PRO

Foto a video - Okres Levoča
5
fotoportrét
fotoportrét
jozefgriger
Videofamily
Jozef Griger PRO

5
 @vicuska161 Dobrý deň. Žiaden problém, Jedna osoba kamera a foto bližšie info prosím na : videofamily.sk, otázky na mail.
11. júl 2013 o 18:26  •  www.videofamily.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jozefgriger
Videofamily
Jozef Griger PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jozefgriger
Videofamily
Jozef Griger PRO

5

11. júl 2013 o 22:21  •  www.videofamily.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vicuska161 (25 r.)
4
    Pohorela, okres Brezno
fotoportrét
fotoportrét
vicuska161 (25 r.)
4
    Pohorela, okres Brezno
 Ďakujem pekne za vaše odpovede .......už sme si vybrali..:D
13. júl 2013 o 09:18  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama