Fotograf a kameraman KE 16.6.2018?

Profilova fotka
Zháňame šikovného kameramana na vytvorenie svadobného videa z priebehu svadby + krátke video z fotenia. Zároveň zháňame fotografa, ktorý zachytí priebeh svadobných príprav, obrad, zábavu do polnoci vrátane redového tanca. Portrétovky plánujeme fotiť v iný deň. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. :) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ... PS : Odporúčam Vám si pozrieť projekt PHOTOVIDEO Dreams na ďalší rok už bude v plnom prúde :) S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje služby 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, zatiaľ Váš termín mám voľný. Ak vás zaujme moja práca, kľudne ma kontaktujte telefonicky alebo správou. Viac mojej práce nájdete na fb :-)
Odpovedať
odporúčam lavinphoto (FB)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň:) Termín mám voľný. Pod správou nájdete link na môj web alebo preklikom na môj profil si viete pozrieť moje portfólio:) Prajem pekný deň:)
Odpovedať
Ahoj, ja som mala Globus Foto/Video, super cena/kvalita :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa páči, poslal som Vám ponuku do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade, že Vás oslovila naša tvorba rada Vám pošlem cenovú ponuku do IP. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanagrof Dobry den, termin mam volny
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme volný. Pozrite si našu ponuku a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?