Fotograf a kameraman 21.4.2018 v KE?

Dobrý deň Zháňame kameramana a fotografa/ku na 21.4.2018 na svadbu .
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Termín voľný
Odpovedať
Profilova fotka
@nguyenthithuyloan Venujte výberu fotografa dôkladnú pozornosť. Nezameriavajte sa na gýč a pózy, na ktorých nie ste vy. Myslite na to, že svadba je v prvom rade o vás dvoch a hľadajte takých fotografov, ktorí vašu lásku dokážu dostať do fotiek. Sladké štylizované princeznovské pózy tvoria iba malú časť toho, čo fotograf odovzdáva a bez problémov ich zvládne väčšina fotografov. No porozmýšľajte, či Vám je jedno, ako bude vyzerať zvyšok, pretože práve na tie zdanlivo jednoduché časti dňa potrebujete majstra. Na video odporúčam PANDORASBOX @pandak a podrobnosti píšem do správy.
Odpovedať
Profilova fotka
@nguyenthithuyloan Dobrý deň, termín mám voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nguyenthithuyloan Dobrý deň termín mame volny. Pozrite si našu ponuku a v prípade otázok nás kontaktujte
Odpovedať
Profilova fotka
@nguyenthithuyloan ahoj, pozrite si moje fotky, v pripade ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Odporučam kameramana Plančara Jozefa -velka spokojnost
Odpovedať
Odporúčam osloviť fotografa Lazo Production (fb), my ho budeme mať a nechcela som iného. Stojí za to si pozrieť aspoň jeho prácu. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín nateraz aktualny, budeme radi ak nazriete na naše portfolio VIDEO + FOTO.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
@jilekproduction viete napisat do spravy cenovu ponuka dakuejem
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem váš termín máme ešte voľný a do konca roka ponúkame aj zľavu na svadobné balíčky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný ak by ste mali záujem
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... Termín mám voľný
Odpovedať
Profilova fotka
Milá nevestička, ak Vás zaujme moja FOTO tvorba, neváhajte ma kontaktovať Be happy ;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?