Fotograf a kameraman 10.4.2014 Žilina

ahojte, hladam sikovneho fotografa a kameramana na 10.4.2014 , Zilina. Dakujem za ponuky a babeny pls odporucania, dakujeeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
2014? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavula81 Ponúkam Vám moje služby fotografa.
Odpovedať
4.10.2014 :) pardooon
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád by som Vám ponúkol svoje služby. Fotím na celom území SR. Bližšie informácie, portfólio a cenník nájdete na mojej stránke.Ak by ste mala akékoľvek otázky, rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
@nedeliak dakujem vam za ponuku, v pripade zaujmu vas budeme kontaktovat.
Odpovedať
@rolandfuri :) 4.10.2014 :) a dakujeme za ponuku, v pripade zaujmu vas budeme kontaktovat
Odpovedať
Profilova fotka
vrelo doporučujem http://videopk.sk/, nie je drahý a robí krásne kvalitné video aj v blue ray a HD kvalite...kukni naš svadobný zostrih ( prvý na jeho stránke). Pekný dník...sorry, nevšimla som si dátum..že je to už pass...ale niekedy do buducna.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavula81 Pekný deň prajem. Termín mám ešte voľný :-) Pozrite si aj moje fotografie.
Odpovedať
@majka.capicik - dakujem za tip, mrknem na to :) vdaka a datumik si si dobre vsimla, to som sa ja pomylila... prehodila som den s mesiacom :)
Odpovedať
@daludapefotoavideostudio - dakujem za ponuku :), ak sa pre vas rozhodneme, budeme vas kontaktovat
Odpovedať
Profilova fotka
@slavula81 Ďakujeme a v prípade záujmu sa budeme tešiť! :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zdravime :) Termin este mame volny kludne sa ozvite, budeme sa tesit.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavula81 ja Ti mozem odporucit manzelov Varhanikovcov z Bytce, su vyborni, super kvalita a cena ... max. spokojnost ... jeden foti, druhy kameruje ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzik231 Prosím ťa a majú kdesi stránku s videami alebo fotografiami ? Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavula81 dobehnite k nam na web a my mozno dobehneme k Vam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavula81 pozrite aj moje svadobné fotografie, termin mam volny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, urcite sa pozrite aj na nasu pracu, z Martina...
Odpovedať
@vlado_ivan_photo @peterduchovic @zuzik231 @sonaajozef @majka.capicik dakujem vsetkym za ponuky, fotografa uz mame rezervovaneho :)
Odpovedať
@romikrajcovic dakujem za ponuku, uz sme si vybrali fotografa...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?