Fotograf na svadbu, 27.4.2019, Kežmarok

Dobry den,hladam fotografa na termin 27.4.2019 Kezmarok/Svit (obrad/zabava).Netreba nam fotenie od rana do rana...nemame zaujem o “rande fotenie” den vopred a pod..staci fotenie v den svadby od odobierky po cepcenie...Je mozne sa vopchat do rozpoctu 200-300 eur strop? Dakujem velmi pekne!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, do vasho rozpoctu sa urctie zmestite, ale budete asi musiet robit kompromisy v kvalite sluzby, alebo trochu riskovat s nejakym menej znamym , alebo zacinajucim svadobnym fotografom. TO pisem preto, lebo asi viete, ze bezne ceny za svadobne fotenie su zhruba vo vyske 2-3 nasobku vasho rozpoctu. V kazdom pripade vam drzim palce pri hladani :)
Odpovedať
Profilova fotka
Neváhajte ma kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Dakujem velmi pekne vsetkym.Co som hladala som nasla👌🏻
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem obohatiť Váš svadobný večer o fotobúdku, sme tu pre Vás. Fotobúdka Labudka rada príde rozprúdiť zábavu, a urobiť fotografie, na ktorých sa budú svadobčania smiať ešte dlllllllllho po svadbe. Do fotobúdkovania.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?