Menu Forum

Fotograf 9.9.2017

21. jún 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
lujza5
Registrovala sa 17. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lujza5
Registrovala sa 17. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň hľadám fotografa na termín 9.9.2017 .
19. jún o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
vokal
VOKAL.sk
PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
2

“Príprava na svadbu zahŕňa veľa dôležitých rozhodnutí. Najdôležitejšie sú ale príjemné a šťastné spomienky. Spomienka na prvý mladomanželský bozk či prvý tanec. Vidieť dojatie svojich rodičov a radosť blízkej rodiny. To sú len niektoré z momentov jedného z najkrajších dní, ktoré spolu prežívate. Ako fotograf si zakladám hlavne na zachytení emócií a tých momentov, ktoré robia práve tento deň nezabudnuteľným.”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vokal
VOKAL.sk
PRO

2

“Príprava na svadbu zahŕňa veľa dôležitých rozhodnutí. Najdôležitejšie sú ale príjemné a šťastné spomienky. Spomienka na prvý mladomanželský bozk či prvý tanec. Vidieť dojatie svojich rodičov a radosť blízkej rodiny. To sú len niektoré z momentov jedného z najkrajších dní, ktoré spolu prežívate. Ako fotograf si zakladám hlavne na zachytení emócií a tých momentov, ktoré robia práve tento deň nezabudnuteľným.”
(Pred 6 mesiacmi)

Dobrý deňemoticon Chcem sa opýtať o akú lokalitu sa jednáemoticon
19. jún o 10:57  •  vokal.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lujza5
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lujza5
  • Nevie kedy bude svadba
 Donovaly
19. jún o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vokal
VOKAL.sk
PRO

2

(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vokal
VOKAL.sk
PRO

2

(Pred 6 mesiacmi)

Pokiaľ sa Vám páčia moje fotografie, viem vám poslať cenník do správyemoticon
19. jún o 13:17  •  vokal.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 9 mesiacmi)

Dobrý deň,
v prípade záujmu Vám môžem poskytnúť naše služby.
Ak Vás naša tvorba zaujala, tešíme sa. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
19. jún o 14:04  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
frantisek_petko (35 r.)
František Peťko - fotograf
František Peťko PRO

Foto a video - Okres Trenčín
6
fotoportrét
fotoportrét
frantisek_petko (35 r.)
František Peťko - fotograf
František Peťko PRO

Foto a video - Okres Trenčín
6
 Dobry den, Vas termin mam volny a budem rad ked si pozriete moju pracu na webstranke. Do pozornosti davam hlavne sekciu Blog kde najdete fotografie z celych svadieb - svadobne pribehy emoticon
21. jún o 08:42  •  www.frantisekpetko.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to