Fotograf ,9.11.2018, Košice

Dobrý deň, hľadam fotografa na svadbu - fotenie nevesty a zenicha v den svadby (niekolko foto pred sobasom), foto v kostole, foto v sale skupinove. (Popripade cela svadba zalezi od ceny) Prosim ak máte volný termin poslite mi ake ponúkate cenove balicky. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mám voľný Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Zaslali sme Vám správu s ponukou.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Váš termín mám voľný, rád ponúknem svadobného fotografa. Potrebujete to pre niekoho iného,kedže vidím,že ste svadbu už mali :-) Posielam i správu, pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Termín u nás aktuálny . Budeme radi ak nazriete na naše portfolio.
Odpovedať
Profilova fotka
:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lupnik
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás na november máme aj zľavy na svadobné balíčky
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Aktuálnu tvorbu nájdete na mojej web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný večer, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, predstavujem Vám moju krátku ukážku svadobných fotografií, v prípade záujmu ma môžete kontaktovať, Váš termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý večer. Ja Vám chcem ponúknuť hit posledných mesiacov a to fotobúdku resp.fotokútik. Mám k tomu rekvizity, pekné pozadia a viem Vám pripraviť aj névrhy s fotkami kde budú Vaše mená a dátum svadby a pod. Všetky ďalsie oodrobnosti na webe alebo po telefóne. Ps na moja svadba som sa registroval pred pol hodinou, takže preto všetko prázdne. Pekný večer.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?