Hľadám fotografa na svadbu 8.7.2017 v okolí Bratislavy

Profilova fotka
ahojte, viete mi dat tip na fotografa, ktory foti so zmyslom pre detail? nie tuctove obycajne,ale ktory foti srdcom a ma napady na originalne "diela"? :) svadba bude vo velkej pake pri samorine :) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sasula8892 Skúste si pozrieť moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nedeliak dakujem za ponuku :) mate krasne fotky :) vedeli by ste mi poslat cennik do posty? jednalo by sa o predsvadobne fotenie + v kostole cca hodku. dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade záujmu o informácie ma prosím kontaktujte IP alebo emailom. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Skúste si pozrieť i našu tvorbu a v prípade záujmu nas neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, skúste pozrieť aj moju prácu, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
@sasula8892 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce, možno Vás oslovia :) Termín mám zatiaľ voľný a som z Bratislavy
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@sasula8892 pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme k dispozícií
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dakujem pekne za ponuky, uz som sa dohodla s jednym fotografom :)
Odpovedať
Profilova fotka
skuste kuk miqocash bodka com
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, ak este fotografa nemate, ponukam Vam moje sluzby :-) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@milanmatuska daujem pekne, fotografa uz mame :) pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
kolegovia, ved je to tam jasne napisane, ze sa dohodla s inym fotografom...................
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?